Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

5 šílených outfitů Báry Štěpánové: Sledujte herečku, která módním guru působí infarkt!

Bára Štěpánová vyzkoušela kimono. Chudák kimono.
+ Další 2 fotografie

Víme, že Čarodějnice už byly, ale herečka Bára Štěpánová (53) je zřejmě slaví permanentně. Jak si jinak vysvětlit její zálibu v oblečení, které připomíná partičku z populárního Harryho Pottera.

Asi největší módní masakr předvedla herečka, když se objevila na křtu knihy Tomia Okamury. To je ten Čechojaponec, který se stále snaží prorazit do politiky a „něco“ změnit a ono mu to pořád nejde. Díky jeho familiárnímu stylu vyjadřování do kamer už ale víme, že jeho přítelkyně, která ho ulovila na Facebooku, umí skvěle krájet zeleninu. Ale zpátky k Báře. Štěpánová zřejmě chtěla dostát japonským zvykům a navlékla na sebe kimono, ve kterém by mohla strašit o Halloweenu.

Jejím oblíbeným kouskům vévodí nesourodé materiály, o barvách nemluvě, do kterých Bára ráda přidá něco krajkového, nařaseného, a vše korunuje nějakým šperkem a pozoruhodnými botami. Leckteří kostyméři sci-fi snímků by se u ní mohli inspirovat. Podívejte se na jejích pět různých outfitů a prožijte si to pravé módní peklo.

Mohlo by vás zajímat

Další články