Zhruba uprostřed týdne bývá na filmovém festivalu v Karlových Varech trošku nuda, protože hlavní celebrita už je dávno pryč a pak už se jen paběrkuje a čeká, kdo co provede na akcích, které většinou pořádají tamní sponzoři, aby se ukázali, opili a poplácali si po ramenou s těmi správnými lidmi.

My máme seznam několika jmen celebrit, které kdyby se objevily ve Varech, rozhodně by nebyla nuda, ale prezidentovi festivalu Jiřímu Bartoškovi by asi museli urychleně podat nitroglycerin pod jazyk.

1. Zdeněk Macura (40)

Jaké jiné místo by mělo být ideální k propagaci tématu domácího násilí než to, kde je houf lidí. Na poslední demonstraci na Václavském náměstí nikdo nepřišel, ale kdyby si líbeznický architekt stoupl doprostřed kolonády, připravil i informační letáčky v azbuce, zajisté by měl pozornost zaručenou.

2. Josef Rychtář (56)

Stačilo by, aby se čerstvý vdovec jen prošel po kolonádě, a vsadíme redakci na to, že by ho zvědavci spolu s novináři obsypali mnohem víc než Mela Gibsona, i kdyby se procházel bez ochranky. Ideální by potom bylo vzít ještě seladona Petra Veselého, který by se o nějaký ten rozruch také postaral, nebo ještě lépe, combo ve složení Rychtář, Macura, Martucci, Veselý a přímo na kolonádě si střihnout nějakou tu rvačku.

3. Agáta Prachařová (29)

Obecně se ví, že Agáta do Varů nesmí. Po trapasu, kdy se porval s fotografem její expřítel Dopita a skončil za mřížemi, je její účast nežádoucí, pozvánky nedostává a neprotáhne ji nikam ani Prachař. Tak si radši na tuto dobu zařídila dovolenou.

4. Ornella Štiková (21)

Ve Varech se před dvěma roky Ornella seznámila s Gábinou Partyšovou (36), jenže to ještě netušila, že už má tahle bloncka status Koktovy milenky a že ji během pár měsíců úplně odloudí manžela.

5. Monika Štiková (41)

Matka Štika, autorka projektu Ornella, by se raději po ostudě s exekucemi ve Varech neměla ukazovat vůbec. Na honoraci si s dluhy na krku už hrát nejde a proč jinak se v lázeňském městě ukazovat.