Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

5 signálů, které prozradí, že je vám partner nevěrný! Nastřádejte náboje a vyrazte do boje!

Často nejde jeho nevěrné chování dlouho odhalit.
+ Další 2 fotografie
Přijde vám, že se partner začal chovat podezřele, nebo máte dokonce jasný důkaz o jeho nevěře? Důležité je si připravit zbraně, než začnete bojovat. Tohle je 5 signálů, které jeho nevěrné chování prozradí!

Nevěra, téma, které je probírané snad ze všech úhlů pohledu. Bohužel se z tak nechutné věci stal fenomén a v dnešní době se dá říct, že kdo nepodvádí, nežije. Pokud máte upřímný a věrný vztah, měli byste ho střežit jak oko v hlavě a hlavně o něj pečovat. V některých případech nevěra zachránila nejeden vztah, ovšem je nutné projít takovým peklem proto, abychom si uvědomili skutečné hodnoty lásky? Zde je 5 zaručených signálů, které prásknou, že vás váš partner podvádí. Co se získanými informacemi uděláte, je už jen a jen na vás.

1. Jak je možné, že má přátele, o kterých nevíte?

Začal se váš partner najednou scházet s lidmi, o kterých jste nikdy neslyšela, a pokládá je za své přátele? Na vašem místě bych začala větřit! Mohou to být lidi, které ho pojí právě s jeho milenkou. Pokud vás s nimi nechce seznámit a mluví o nich jen minimálně, rozhodně bude někde problém.

2. Bezdůvodně útočí

Najednou mu začnou vadit otázky typu: Kde jsi byl? Co jsi dělal? S kým jsi tam byl? Proč jsi mě nevzal s sebou? Okamžitě zvedne hlas a začne se rozčilovat. Neustále vám bude opakovat, že mu nevěříte, a bude se snažit hodit vinu na vás. Perfektně platí přísloví „podle sebe soudím tebe“, a tak pokud mu vadí otázky dotazující se na jeho soukromí, můžete si být jistá, že před vámi něco tají. Minimálně v normálním fungujícím vztahu neexistuje tabu a nejsou věci, o kterých se nemluví.

3. Řeší, jak vypadá

Přestože mu bylo celé roky naprosto jedno, jaké má na sobě tričko, večer si s klidným svědomím nevyčistil zuby a šel spát a trenky měnil maximálně dvakrát do týdne, najednou je vše jinak. Urguje vás, abyste víc prala, ráno nezapomíná na vlasový styling, a dokonce dbá na složení a obsah své stravy? Dámy, nechci vás děsit, ale nová žena je na obzoru a vy byste měly začít bojovat o to, co je vaše.

4. Bez telefonu ani ránu

Klasický nevěrník si neustále hlídá telefon. Není schopen si dojít v klidu na záchod, aniž by měl telefon v ruce. Pokud nikdy předtím na telefon ani nesáhl a najednou ho má téměř přirostlý k ruce a pod neustálým dohledem, není asi něco v pořádku, nemyslíte?

5. Potřebuje soukromí

Mívali jste upřímný vztah a najednou při každém telefonátu odchází do vedlejší místnosti, chodí sám se psem nebo dokonce náhle a často odchází z domova? Své časté vycházky a zpoždění není schopný objasnit a intenzita tohoto chování se neustále zvyšuje. Bohužel jste přestala pro partnera momentálně existovat, a pokud chcete vztah udržet, měla byste vymyslet plán.

Mohlo by vás zajímat

Další články