Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 rad světových odborníků na rozpálení libida: Z toho se zblázníte blahem

Zdroj: pixabay
Přitažlivost a chtíč jsou v našem životě hodně důležité. Občas se však stane, že na postelové radovánky nemáte chuť, protože jste prostě spadli do nudného stereotypu. Jak z toho ven a zase si naplno užívat jeden druhého? Odborníci na sexualitu v tom mají naprosto jasno a těchto 5 bodů vám vykouzlí naprosto neodolatelný prožitek.

Sex není všechno. Ale když funguje, je nám lépe. Tyto rady světových sexuologů vám pomohou rozpálit libido a podívat se na sex i trochu jiným pohledem. Uvidíte, že se roztečete blahem.

1. KOMUNIKACE Na začátku vztahu jste si našli způsoby, které vám oběma vyhovují. Jenže časem máte jiná přání a možná potřebujete více něhy nebo sníte o pořádné divočině. Ale ten druhý neumí číst myšlenky. Proto se naučte o těchto věcech mluvit a jasně si říci, po čem toužíte.

2. ÚNAVA
Někdy se nám prostě nechce. Jsme unavení, chybí motivace nebo nemáme chuť. Prvoplánovou motivaci však nabízí americká sexuoložka Yvonne K. Fulbright. Jeden její dlouholetý přítel měl problémy se srdcem a jeho ženě vadilo, jak málo spolu spí. Yvonne jim podstrčila výzkum, který dokazoval, že když má muž sex třikrát týdně, o polovinu tím sníží riziko infarktu. A tak se pustili do tréninku. Navíc sex působí i proti bolestem hlavy.

3. NAHOTA Vyzkoušejte spát nazí. Muži to mají většinou rádi, zatímco my ženy se zbytečně stydíme. Rychle zjistíte, že když jste pod přikrývkou oba nazí, začne se dít něco zvláštního. Dotyky nahé kůže způsobí, že se cítíte mnohem intimněji.

4. ORGASMUS Sex vás baví, ale orgasmus je v nedohlednu? Nestresujte se! Je to běžná situace, která se týká až 70–80 % žen. Smůla je, že ten náš orgasmus chtějí procítit i muži, a tak jim ho čas od času zahrajete. Z tohoto kruhu se ale těžko vystupuje a snad ho nechcete předstírat celý život . Řešení je jednoduché! Užijte si sex jako celek a partnerovi vysvětlete, že jsou i jiné způsoby, jak dosáhnout orgasmu. Je na vás, abyste ho to naučila.

5. ZAHŘEJTE SE Tato univerzální pravda platí i při sexu. Touha totiž nějak tajuplně souvisí s teplem, a to hlavně teplem od nohou. Masáž teplým olejíčkem se zaměřením nejen na velké části chodidla, ale i na oblasti mezi prsty je specialitou opravdu zkušených milenců, kteří dobře vědí, že vnitřní klenba chodidla je propojena s klitorisem. Už jste to zkoušeli?

Související články

Další články