Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

5 rad pro baculatější nevěsty: Jak vybrat ty správné šaty a čeho se určitě vyvarovat?

Ano, samozřejmě, miluje vás takovou, jaká jste, i s těmi pár kily navíc. A možná právě pro ně. Ženské tvary jsou sexy, jen pozor na nesprávně zvolené oblečení. A u vašeho Velkého dne to platí dvojnásob. Takže jak vybrat ty správné svatební šaty?

1. Materiál

Ten zvolte nekompromisně pevný a pokud možno matný. Zapomeňte na hedvábí. V něm vám totiž vyleze každý špíček.

2. Střih

Cíl je jasný. Zakrýt nedostatky, upozornit na přednosti. Jak překvapivé. Přesto ze sebe některé ženy dělají naprosto zbytečně beztvaré krabice. Máte bujné poprsí? Fajn, véčkový výstřih je jasnou volbou. Trápí vás větší bříško? Na korzet nedají dopustit miliony žen po celém světě. Máte silnější paže? Dlouhé rukávky to spraví. Pokud se opravdu nechcete obepínat, volte empírový střih – šaty rozšířené pod prsy. Vyhněte se pytlům a šatům, které se zužují v pase.

3. Detaily

Volány, květy, skládaná látka, holoubci nebo bůhví co ještě – to všechno máte zakázáno na místech, jako je bříško, boky a ramena. A zapomeňte na nabírané rukávky.

4. Barva

Bílá není zrovna z těch nejlichotivějších. Volte šampaň či slonovinovou kost. Trendy je i starorůžová či pastelově tyrkysová.

5. Filozofie

Pokud si pořizujete šaty o číslo menší s tím, že do svatby do nich zhubnete, pouštíte se na hodně tenký led. Zbytečné nervy navíc. Dbejte na to, aby vám hlavně bylo pohodlně a vy si mohla svůj svatební den užít naplno.

Mohlo by vás zajímat

Další články