Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 rad, jak zbohatnout a moc se u toho nenadřít!

Víte, jak se vydělávají peníze?
Zdroj: profimedia.com
Už máte dost chudého života a rozhodli jste se, že se stanete boháčem? Není na tom nic tak moc složitého. Těchto 5 rad vám vystačí při vaší cestě za bankovkami.

Každý den vstáváte do práce, v pátek umíráte únavou, takže prospíte celý víkend, a v pondělí vyrážíte opět do práce. Žijete pro jediný den, a to výplatu, kterou stejně během týdně rozpošlete za nejrůznější složenky. Je tohle skutečně život, který jste si přáli? Není na čase něco změnit a stát se boháčem? Asi si říkáte, že jsem se zbláznila, a pokud nevyhrajete ve sportce, tak se boháčem nikdy nestanete. Nebojte, máme pro vás 5 rad, jak zbohatnout a přitom se u toho moc nenadřít.

1. Jste žena? Máte vyhráno

Ženy to mají o trochu lehčí než muži. Stačí se o sebe starat, být usměvavá a vše ostatní přijde samo. Stačí si najít muže s plnou peněženkou a máte po problémech. Takže dojděte si ke kadeřnici, naučte se nic neřešit a neustále se křenit a vyrazte do baru. Úspěch je zaručený a z vás bude bohatá paní.

2. Zbavte se všeho, co nepotřebujete

Kdo z nás nemá doma tuny nepotřebných věcí, které by však jiným posloužily. Díky internetu a mobilu máte věci nafocené a vystavené na prodejním portále během pár minut. Uvidíte, kolik vyděláte. Když se dá korunka ke korunce, vznikají velké částky.

3. Pozitivní myšlení

Vše si ovlivňujete sami svým myšlením. Pokud si neustále říkáte, že jste chudí a chudí zůstanete, pak tomu tak skutečně bude. Nastavte si do hlavy, že máte všeho dostatek a žijete si v blahobytu. Nemusíte si připadat jako blázen, blahobyt vám skutečně přijde.

4. Žádné drobné

Zapomeňte na to, že máte drobné mince. Boháči přece platí jen bankovkami. Všechny mince házejte do velké nádoby a pravidelně je proměňujte na bankovky. Uvidíte, že se tímto způsobem naučíte dokonce šetřit a peníze budete přitahovat jako magnet.

5. Najděte si dobré přátele

To, s kým se stýkáte, přímo ovlivňuje i to, kde jste. Ty nejlepší práce se shánějí přes kamarády a i nejlepší kšefty vznikají jen v úzkých kruzích. Proto si své přátele důkladně vybírejte a nenechte se někým stahovat k zemi.

Související články

Další články