Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

5 rad, jak svést kolegu v práci

Použijte všechny ženské zbraně.
Sexuální přitažlivost na pracovišti je velmi častým jevem. Milování s kolegou je pro nejednu ženu vzrušující představou. Využijte tedy všechny ženské zbraně a sveďte svůj objekt touhy přímo v open spacu. To by v tom byl čert, abyste ho s našimi radami nedostala.

1. Zůstaňte s ním o samotě

Nevíte si rady, jak svést kolegu? My vám poradíme, jak na to. Nejedna žena se na pracovišti zamiluje, nebo si chce prostě jen pořádně užít s chlápkem z vedlejšího kanclu. Příležitostí k navázání kontaktu je víc než dost. Za předpokladu, že je váš objekt zájmu workoholik, vyplatí se předstírat abnormální zájem o práci. Jenom tak s ním můžete zůstat po pracovní době o samotě, když už všichni ostatní budou v teple domova.

2. Alkohol uvolňuje mravy

Kupte si do kanclu láhev sektu. No co? Když už s ním budete zůstávat sama a oficiální pracovní doba už skončila, co byste si spolu nepopili. Alkohol uvolňuje mravy a téma k hovoru vám po něm určitě nedojde. Uvidíte, že při troše snahy skončíte společně na stole.

3. Trocha erotických poznámek

Pokud se vám příležitost k soukromému hovoru nenaskytne, nezoufejte a svádějte ho i mezi ostatními kolegy. Jen na to musíte jít rafinovaněji. Pokaždé, když kolem něj půjdete, nezapomeňte utrousit nějakou erotickou poznámku. „Zapnul jste klimatizaci? Je tu hrozné horko!“ nebo „Klimatizaci už byste měl vypnout. Stojí mi z ní bradavky.“ Zní to sice lacině, ale věřte nám. Chlap je jednoduchý živočišný druh a na tohle se chytne.

4. Svačiny falických tvarů

Jezte k svačině ovoce falických tvarů a strkejte si ho co nejhlouběji do pusy. Banán nikdy nezklame. V případě, že vám banán nechutná, můžete přejít k zelenině. Okurka je delší a tlustší. Připomíná tedy ještě více penis, který by chtěl mít.

5. Požádejte ho o pomoc

Muži jsou odjakživa obránci žen a vás, jako atraktivní kolegyni v nesnázích, ve štychu nenechá. Předstírejte, že nechápete něco na počítači a nechejte ho usadit se na vaší židli. Následně se k němu při tom, co vám bude vysvětlovat neexistující problém, nakloňte zezadu tak, aby cítil vaše prsa na svém rameni. Zároveň je důležitá i blízkost vašich obličejů. Vsaďte se, že po tomhle neodolá!

Související články

Další články