Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

5 přírodních antidepresiv, která vás vytáhnou ze špatné nálady! Víte, o která jde?

Odložte pistoli a pro začátek zkuste pít méně kávy.
+ Další fotografie
Trápí vás často špatná nálada, ošklivé sny a podivná nervozita? Jistě vás už napadlo řešení zajít si k odborníkovi, který vám předepíše pilulky štěstí a klidu. Pokud chcete ovšem udělat něco pro svou psychiku a zároveň zůstat u zdravých produktů, vyzkoušejte tato přírodní antidepresiva.

Deprese postihuje v posledních letech čím dál tím víc lidí. Jde už o jednu z nejčastějších civilizačních onemocnění, takže se dá říct, že žijeme v době trápení a smutku. Možná za to může zrychlená doba, možná nedostatek přátel a spokojenosti. V těch nejtěžších životních situacích se můžou antidepresiva zdát jako vhodné řešení a příjemná a hlavně dostupná pomoc. Měli bychom si ovšem uvědomit, že po antidepresivech bychom měli sáhnout až v těch krajních situacích a vždy jen po domluvě s lékařem. Pokud tedy zrovna neskotačíte štěstím, sáhněte po přírodních produktech, které vám k dobré náladě pomůžou stejně účinně.

1. Kozlík lékařský

2. Levandule

3. Heřmánek

4. Bazalka

5. Třezalka

Všechny tyto bylinky v sobě ukrývají zázračné látky, které ve vašem těle rozproudí štěstí a radost. Jde o rostliny, které vás uvolní, zklidní a příjemně naladí. A ptáte se, jak je konzumovat? Buď si ze všech uvedených bylin můžete uvařit lahodný čaj, a nebo můžete bylinky používat jednotlivě jako dochucovadla na nejrůznější pokrmy. V nejhorším případě se nemusíte bát lístky bylin jen tak žvýkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články