Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 potravin, kterým se vyhněte obloukem před vášnivou nocí! Zabíjejí totiž chuť na sex!

Promiň, dala jsem si moc kukuřičných lupínků…
Zdroj: Profimedia.cz
Večeře je ideálním rozehřívacím kolem před nocí plnou vášní. Zatímco některé chutě a vůně nás dokážou příjemně naladit, jiné nás spíš uspí a unaví.

Pokud chcete zažít opravdu romantickou noc plnou vášní, měli byste si dát dobrý pozor na to, co jíte.

Těchto 5 potravin totiž výrazně snižuje naše libido a chuť na sex!

Vyhněte se jim proto obloukem.

1. Sója

I když je veganství a vegetariánství momentálně docela v módě a lidé, kteří holdují zdravému životnímu stylu, jsou sexy, nové harvardské studie dokládají, že příliš mnoho sóji a sójových výrobků způsobuje problémy s erekcí a významně snižuje počet spermií. Dokonce koluje informace, že někteří mniši jedí hodně sóji, právě aby se zbavili libida.

2. Mléčné výrobky

Pokud jimi budete doplňovat svou stravu s mírou, nemusíte se obávat. Ale pokud do sebe denně nacpete dva šlehačkové dorty, zakysaný nápoj a smetanový jogurt, vaše libido na tom nebude zrovna nejlépe.

3. Kukuřičné lupínky

Pokud jste je až dodnes považovali za zdravou snídani nebo součást odpolední svačinky, asi vás zklameme. Jsou přímo zabijákem sexuálního chtíče!

4. Lékořice

O lékořici se mluví jako o léku na lásku. My toto tvrzení upřesníme, protože dokáže vyléčit jen tu nešťastnou, a to tím, že ve vás utlumí veškerý sexuální apetit. Obsahuje totiž fytoestrogeny, které mají vliv na endokrinní systém. Zjednodušeně řečeno, pokud budete jíst příliš mnoho lékořice, může se snížit množství testosteronu, které tělo produkuje, a testosteron je životně důležitý pro sexuální zdraví mužů i žen.

5. Sladkosti

Na zákusek zapomeňte, pokud chcete v posteli něco předvést. Sladké potraviny, zejména cukr rafinovaný, jsou plné složitých tuků, které zničí váš imunitní systém, stejně jako vaše libido.

Související články

Další články