Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 pořádných zadků českého šoubyznysu. Tyhle krásky by z fleku mohly konkurovat Kim Kardashian!

Jak Ewa, tak Marta si nemají co závidět.
Zdroj: profimedia.cz/archiv
+ Dalších 6 fotografií
Už naštěstí odeznívá ten trend vychrtlých modelek a jdou do popředí konečně dívky a ženy plnějších tvarů. Kdo by taky chtěl koukat na ty kostry potažené kůží, lepší je pořádná baba krev a mlíko. V dnešní době hlavně frčí větší zadky ve stylu Kim Kardashian. Takže čím větší, tím lepší. Kdo má zadní nárazník takový, že může konkurovat americké rádoby celebritě?

Ještě před pár lety byl větší zadek vadou na kráse a znakem korpulentní postavy, jenže doba se mění a dnes je spíš výhodou mít širší pozadí, jste totiž IN jako Kim Kardashian. Možná o tom ještě Američanka propagující kypré tvary neví, ale v Česku jí roste velká konkurence. Kdo se může pochlubit prďkou k nakousnutí?

1. Ewa Farna (22)

Dávno ty doby, kdy byla vyžlátko, jsou pryč. Teď je to pořádná ženská, která má možná pár kil navíc, ale za své obliny se nestydí a to z ní dělá dost přitažlivou holku. A když se podíváte na její zadek, tak je snad skoro kopií Kim, až jí je snad na zpívání škoda. Možná by se mohla začít živit twerkem. Kdyby své pozadí rozpohybovala, tak by z toho byla nezapomenutel­ná show.

2. Marta Jandová (41)

Na zpěvačce menšího vzhledu je vidět každé kilo navíc. Zatím největší její předností bylo bujné poprsí, které vyrostlo do gigantických rozměrů. Jenže zadek je na ní to, co je opravdu k nakousnutí. Jednou ho dokonce v plné své kráse ukázala ve videoklipu své skupiny Die Happy a nedivíme se, že se její fanouškovské osazenstvo rozrostlo.

3. Miluše Bittnerová (38)

Blonďatá herečka je kvůli svým kyprým tvarům přirovnávaná k Marilyn Monroe, která taky měla výstavní pozadí. Ani Miluška není zrovna žádná vychrtlina a její zadní nárazník způsobuje dopravní nehody. Moc dobře ví, jaké má své přednosti, a dost dobře jich využívá. Prostě prdelka k nakousnutí.

4. Charlotte Štiková (19)

Mladší sestra Ornelly Koktové má opravdu pořádný kaďák. Sice se snaží spíš upozornit na své dost vyvinuté poprsí, ale na svůj zadek možná potřebuje v letadle i dvě místa. Je trošku zavalitější postavy, ale musí se jí nechat, že se kvůli nabídce z Playboye snaží své špeky zhubnout. Jestli se jí změní objem zadku, to uvidíme za pár měsíců.

5. Halina Pawlowská (61)

Sice jsme přemýšleli, jestli je vůbec ještě etické sem Halinu zahrnout, když svým obřím pozadím zastíní i známou Kardashianku. Vyrostla totiž do takových rozměrů, že už to musí být i pro zdraví dost záhul. V tomto případě vám nedoporučujeme se vyjíst tak jako známá milovnice jídla. To už fakt není hezké.

Jestli jste náhodou fanoušci zadečků jak dvou kmínků, tak se nebojte, brzy vás taky obohatíme těmi nej krasavicemi. Ale větší zadky mají taky něco do sebe. Při tanci rozhodně vypadají ženštěji a svůdněji než kostřička bez pozadí.

Související články

Další články