Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

5 pádných důkazů, proč mají zajíčci v posteli raději zkušené starší ženy

Jennifer Coolidge ztvárnila v "Prcičkách" neodolatelnou ženu ve středním věku. Díky ní se zrodil výraz MILF.
Zdroj: Facebook

V angličtině pro ně existuje výraz "cougar", tedy puma. Říká se tak nenasytným ženám ve středním věku, které si do postele vodí daleko mladší milence, a jejich vrchními představitelkami jsou ženy jako Demi Moore (50), Madonna (54) nebo Sharon Stone (55).

Nic ale není samo sebou, tyhle šelmičky jsou totiž nejlepšími učitelkami lásky. Víte, proč? Tady jsou nejpádnější důvody!

Vyšší věk, lepší praxe

Jednoznačný argument. Starší ženy toho mají za sebou hodně, i kdyby jen žily ve spořádaném manželství. Ale postelovou techniku ovládají dokonale díky pravidelnému tréninku plnění milostných povinností.

Vědí, co chtějí

A ještě líp vědí, co určitě nechtějí. Za tu dlouhou dobu se naučily v posteli komunikovat a nebojí se svým milencům říct, co dělají dobře a co špatně. Pro náctiletá ucha je tohle nejlepší postelová škola. Navíc vědí, co mají muži rádi, takže vám poskytnou nejlepší rozkoš. Pokud se jim v posteli znelíbíte, nebudou se s vámi babrat, zapomeňte na nějakou dobráckou lítost, bez milosti vás vyhodí. Tahle zkušenost vás určitě posune.

Sex s nimi je bez závazků

Zapomeňte na to, že by vám v posteli kňouraly, že chtějí svatbu nebo nedej bože dítě. Sex berou jen jako konzumní zboží, jako potřebu, nikoliv jako důkaz nehynoucí lásky až za hrob. Vás určitě nemilují. Milují buď svého manžela, nebo samy sebe a nehodlají se kvůli vám omezovat či snad dokonce řešit nějaké vztahové lapálie.

Starší žena nepředstírá

Dívky do třiceti let většinou ano. Jistě, mluvíme o vaginálním orgasmu. Ten se dostavuje u drtivé většiny žen až po třicítce, takže pokud se vám v posteli prohýbá vášní zmalovaná dvacítka, prohýbá se jen proto, že už toho má dost a chce tenhle sex rychle skoncovat. Starší milence je úplně jedno, jak v posteli vypadá, jestli je zpocená nebo má celulitidu na zadku. Ona si užívá sexu a dál ji nic nezajímá. Proto je třeba veleslavná knížka 50 odstínů šedi veleslavný nesmysl. Dvaadvacetiletá panna nemůže hned během prvních styků dosáhnout vaginálních orgasmů. Na to potřebuje vyzrát a dospět.

Pro zajíčky je to vždycky výzva

Ulovit nějakou tu "cougar" nebo "milfku" je známka skvělých balicích schopností. Kdo dokáže dostat do postele starší, udržovanou a sexy ženu, je mezi kamarády king. Proč? Tak předně nejsou blbé. Musíte disponovat určitým IQ, abyste ji vůbec zaujali. Musíte mít dobré chování a skvělé vystupování, pevné tělo nestačí, s tím uspějete akorát během lovení bezduchých mladic, které u baru zlejete vodkou. Když ale dostanete sexy pětačtyřicítku, budou vám kamarádi závidět.

Související články

Další články