Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

5 ověřených rad, jak přežít návrat z dovolené do drsné reality!

Bývá pro vás návrat z dovolené opravdovým hororem?
+ Další fotografie
Prázdniny jsou za námi, a tak je potřeba vypořádat se s tím, že dovolená skončila a my jsme zase zpátky v tom blázinci zvaném realita. Zajímá vás tedy, jak vyhnat z hlavy pláž, moře, drinky a navodit se opět na pracovní vlnu? Tady máte pár rad!

Letní měsíce utekly jako voda, a tak už máte pravděpodobně po dovolené a musíte se vrátit zpět do práce. Moře už vidíte jen z fotek a všude kolem vás je plno problémů a úkolů, které je potřeba zařídit. Co tedy dělat pro to, aby byl návrat z ráje co nejméně bolestivý? Možná budou některé rady už dány pozdě, ale uvidíte, že příští rok je rozhodně oceníte.

1. Nenechávat si kostlivce ve skříni

Vždy je lepší odjíždět na dovolenou s čistým stolem, uvidíte, že se vám pak bude vracet snáze než v okamžiku, kdy na vás bude čekat hromada práce. Radši si pořádně mákněte pár dní před odjezdem, ať není návrat tak bolestivý.

2. Pozvolný start

Není potřeba zapojit se do pracovního procesu hned v plné polní, postačí, když první týden splníte jen to nejnutnější. Bude to pro vás takovým pozvolným rozjezdem a váš organismus i vaše psychika si mnohem líp uvědomí, že dovolená skončila.

3. Sladký domov

Asi to bude těžkým úkolem, ovšem snažte se odjet z uklizeného bytu, uvidíte, že se do něj budete taky mnohem víc těšit. Z letadla nebo auta a po několikahodinovém cestování uvidíte, že naklizený domov bude opravdovou odměnou.

4. Den pro sebe

Plánujte si dovolenou tak, ať máte ještě jeden den po návratu jen pro sebe a pro aklimatizaci. Zvyknete si na to, že jste zase doma, vyspíte se a stihnete si vybalit. Takový den může být příjemným zpestřením návratu.

5. Uvítací mejdánek

Pokud na vás bude hned po návratu čekat pár přátel, kteří si s vámi dají skleničku dobrého vína a vyslechnou vaše dojmy, uvidíte, že se vám bude snová destinace opouštět mnohem snáze. Prohlédnete si fotky, dozvíte se, co je nového, a budete rádi, že jste zase doma.

Mohlo by vás zajímat

Další články