Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 okamžiků z plesu Prahy 1: Harapese už nehoní Fialová, strašidlo Dolinová, zoufalá zlatokopka Doleželová a další

Na plese Prahy 1 se dělo věcí…
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Když se má na pražském Žofíně pořádat ples Prahy 1, očekáváte prestižní akci, na které se to bude hemžit zajímavými osobnostmi, na parketě se v rytmu valčíku budou vznášet celebrity první kategorie a vy konečně získáte pocit, že to s námi ještě není tak zlé a i u nás se umějí uspořádat akce, za které se nemusíme stydět. My jsme samozřejmě na plese měli svého zvěda, který vybral pět nejpříšernějších věcí, které zaznamenal.

1. Vlastík Harapes je na podobné akce zván, protože na každém plese musí být alespoň jeden muž, který umí tančit. Pán piškotů je od jisté doby stále ve střehu a jeden z pořadatelů akce nám potvrdil, že se Vlastík nechal několikrát ujistit, že nebyla pozvána Květa Fialová a na večírku se nebude vyskytovat jediná žena v batikované róbě.

2. Jana Doleželová (32) se raději než ve své lékárně ukazuje mezi politiky, kde se jí přezdívá „Svatá dala, všichni víme komu“, takže na Žofíně nemohla chybět. U stolu ji posadili k poslanci Miroslavu Kalouskovi, ale toho Doleželová zajímala asi tak jako finanční situace horníků na Karvinsku.

3. Herečka Míša Dolinová si zřejmě spletla pozvánku na ples s pozvánkou na farmářský trh, jinak si její příšernou kreaci nedokážeme vysvětlit.

4. Cvičitelky Hanky Kynychové (46) si nikdo nevšímal, protože jí tentokrát ze šatů nepadaly silikony a její tělo zabalené v modelu á la fusak coronera nikoho nezajímalo, tak se aspoň nechala vyfotit s Darou Rolins (41), která je známější a má taky silikony.

5. Na plese se vyskytla Nikol Lenertová, kdysi uváděla sportovní zprávy a pak chodila s Jágrem (42). Kdybychom tyhle informace nevytáhli ze zapečetěných archiválií, zůstalo by u drbů, že fotografové na plese zvěčnili jednu prodavačku z hypermarketu, která je hodně podobná bývalé hvězdě Novy. Lenertová tentokrát splnila všechny atributy zařadit se mezi královny módního pekla.

Související články

Další články