Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

5 odporných a nechutných věcí, které dělají lidé všude kolem nás!

Kousání nehtů? Labůžo!
Zdroj: archiv
Země není úplně nejpříjemnějším místem k životu, když se občas rozhlédneme kolem sebe... Čas od času máme chuť odcestovat na jinou planetu, kde nebudou lidé a jejich hnusné zlozvyky!

Někdy stačí jen cesta v MHD, aby si člověk uvědomil, že naše civilizace ještě vůbec není vyspělá!

Tohle je 5 odporných zlozvyků, kterými nás ostatní lidé doslova ničí.

Přiznejte se, kterým z nich trpíte vy?

1) Popotahování

Přišlo období rýmiček a s ním i chroptění, popotahování a utírání soplů do rukávu. Ačkoliv jsme se už ve školce učili, že než odejdeme z domu, máme si zkontrolovat, jestli máme kapesník, teď se většina lidí zajímá o to, jestli nezapomněli něco zásadního lajknout, jestli se správně checkli ve Foursquare a jestli jim frčí fotky na Instáči. Nudle nenudle, rukáv to jistí!

2) Vycucávání ze zubů

Za zuby se toho vejde spousta. Navíc když si dáte k obědu nějaké to masíčko nebo zeleninku, to pak máte vystaráno i na svačinu! Jenže když začnete zbytky ze zubů dolovat nehtem nebo labužnicky vycucávat v místě plném lidí, praskla by hlava i Buddhovi!

3) Prokřupávání kloubů

Lidé by k sobě měli být ohleduplní a tolerantní… Ale ještě jednou to někdo udělá a dostane pěstí!

4) Šťourání

Lidské tělo má opravdu spoustu otvorů, do kterých se vejde ukazováček, prostředníček i prsteníček. A ačkoliv to lidé tuší, pořád mají potřebu si to ověřovat v praxi. Ukazováček narvaný v uchu, v nose nebo kdekoliv jinde je proto standardním celospolečenským je­vem.

5) Kousání nehtů a nehtové kůžičky

Ti otrlejší „polykají“, začátečníci plivou kolem sebe. A to je panečku pošušňáníčko, když vedle takového gurmána stojíte v narvaném metru!

Související články

Další články