1. Lucie Borhyová (37)

  Maminka dvou dětí si na svá ňadra může pořídit rovnou zbrojní průkaz. Naditý dekolt nenechá nejednoho muže spát, a že se jím moderátorka tak ráda nejen na televizní obrazovce pyšní. Přítel Michal Hrdlička (26) by si svou vyvolenou měl více hlídat. Muži po téhle sexbombě jen šílí. Více se o Lucii Borhyové dočtete ZDE.

 2. Iveta Vítová (32)

  Sice se po porodu dcery Anetky (2) její vnady zmenšily, ale i tak stále disponuje výstavním dekoltem a manžel Jarda Vít (39) si ji musí hlídat. A hlavně se co nevidět opět objeví na televizních obrazovkách, což ocení především mužští diváci. Více se o Ivetě Lutovské dočtete ZDE.

 3. Miluše Bittnerová (37)

  Herečka je přirovnávána k božské Marilyn a není se čemu divit. Nejen blonďatá kštice ji se sexsymbolem 60. let spojuje, ale i křivky „krev a mlíko“. Jak se jen objeví ve společnosti v upnutých šatech, tak mužské oči nehledí nikam jinam než na její poprsí. Více o Milušce Bittnerové se dočtete ZDE.

 4. Eva Perkausová (24)

  Mladá moderátorka má jako jedna z mála dívek z titulní strany Playboye přírodní prsa, a že k ní ta příroda byla štědrá. Nadělila jí dokonce k její štíhlé postavě obrovské pevné pětky, které jí může závidět i taková sexbomba, jako byla Pamela Anderson. Více se o Evě Perkausové dočtete ZDE.

 5. Iva Kubelková (38)

  Bývalá přítelkyně božského hokejisty Jardy Jágra zazářila i na Miss se svým bujným poprsím, které se dmulo při promenádě v plavkách z podprsenky. Maminka dvou dcer rozhodně nemůže říct, že by měla plochý hrudník. Více se o Ivě Kubelkové dočtete ZDE.