Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

5 nemravných nápadů, jak si zpestřit konec léta a oddálit podzim

+ Dalších 6 fotografií
Léto už je skoro u konce, ale to neznamená, že si stále nemůžete užít radovánek ve dvou, jak se patří. Horko sice pominulo, ale i tak se dá znovu rozpálit tělo vašeho manžela, abyste byli oba spokojení. Jak si tedy ještě okořenit konec léta se svým partnerem? Máme pro vás několik tipů, ze kterých budete naprosto paf.

Horké letní dny jsou skoro pryč a zanedlouho nás čeká deštivý podzim. Pokud už teď si plánujte, jak budete trávit večerní volno zachumlané v dece se svým krasavcem, tak zpomalte. Horký čaj se skořicí také počká, přeci nechcete dopadnout jako Bridget Jonesová! Pořádně se ještě nažhavte a hurá na akci. Máme pro vás několik tipů, jak si užít poslední letní dny!

  • Jako z 50 odstínů šedi

Pořiďte si nějakou sexuální pomůcku, která vás dostane. Pokud jste v tomto směru začátečníci – i co se týče partnera – nebojte se v erotickém obchodě zeptat. Komunikujte také s partnerem, co by se mu líbilo. Uvidíte, že na něco přijdete a třeba budete mít za pár dní doma sbírku jako pan Grey.

  • Ticho léčí

Tím samozřejmě myslíme při sexu. Zkoušela jste někdy ovládat své tělo tak, aby se nehýbalo, když jste už těsně před orgasmem? To je velká chyba! Svou energii totiž budete soustřeďovat jen na své tělo a věřte, že požitek z aktu bude o mnoho citlivější!

  • Hrátky s ledem

Není nic jednoduššího než využít led při milování. Jakmile se studená kostka ledu bude roztékat na vaší bradavce, bude roztékat i váš partner. Toto zakončení léta prostě musíte vyzkoušet.

  • Spoutejte si ho

Ano, chlapi také občas zlobí a je potřeba jim ukázat, že je čeká trest. Stačí, když ho spoutáte na libovolném místě a budete si s ním dělat, co se vám jen zlíbí. Je povolené i jemné mlácení. Ovšem tady vám nezaručíme, že váš koloušek nebude následující dny zlobit ještě více…

  • Divoce

Pokud jste toto léto neměli žádný žhavý sex, urychleně to napravte. Léto a vášeň prostě patří k sobě! Bušte do toho pořádně, co vám jen budou síly stačit.

Mohlo by vás zajímat

Další články