Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 nejzamilova­nějších vzkazů Borkovce Knechtové: Na starém kole se naučíš nejlépe jezdit

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
vyznání
Účastník poslední pěvecké show SuperStar Petr Borkovec (18) a porotkyně Katarína Knechtová (37) už svoji lásku netají. Dlouhou dobu svůj vztah nevyvrátili, ale ani nepřiznali. Pak přišlo podivné vyjádření v tom smyslu, že spolu sice randili pět měsíců, ale již je všemu konec. V současné době je ale všechno jinak. Pár se chlubí na sociálních sítích společnými selfíčky a stories z kuchyně. Podívejte se na pět nejromantičtějších vzkazů Borkovce Knechtové.

Porotkyně SuperStar Katarína Knechtová si mladičkého Petra Borkovce všimla hned v prvním kole. Okouzlil ji nejenom svým zpěvem, ale také upřímným vystupováním. V dalším kole v divadle si ale Borkovec u Knechtové vysloužil černý puntík.

Svůj postup do dalšího kola totiž oslavoval natolik bujaře, že se pěkně zpil a natočily ho u toho televizní kamery. I přesto ale za Borkovce bojovala, jak mohla. Nakonec se ukázalo, že Petr má opravdu talent a dostal se až do top 10.

V SuperStar sice nevyhrál, ale zatím je o něm ze všech finalistů snad nejvíce slyšet. Po skončení show se dlouho spekulovalo o tom, zda spolu dvojice chodí, nebo ne. Před necelými dvěma měsíci přišlo z Petrovy strany jen strohé vyjádření, že spolu randili pět měsíců, ale momentálně se nestýkají.

V současné době je ale všechno jinak. Ani jeden už svoji lásku neskrývá a naposledy se pochlubili intimním videem na sociálních sítích. Je evidentní, že Petr je do Kataríny zamilovaný až po uši. Tohle je 5 jeho nejzamilovanějších vyznání zpěvačce.

  • 1. Katarínu miluji, jsme spolu a jen tak se nevzdáme.
  • 2. Ať si bulvár píše, že ji miluji. No, dá se ji snad nemilovat?
  • 3. Katarínu miluji a udělám všechno proto, abychom spolu byli.
  • 4. Je nádherná. Do konce soutěže bude moje!
  • 5. Věkový rozdíl mi vůbec nevadí. Katarína je skvělá žena. Miluju ji.

Související články

Další články