Seznamte se se stárnoucími ženami, po kterých muži nyní pálí mnohem víc než v době, kdy jim bylo dvacet!

Svůj potenciál totiž zněkolikanásobily neštěstím, které je potkalo. Ovdověly.

1) Dagmar Havlová

Herečka, která se v roce 1997 stala manželkou prezidenta Václava Havla, má nyní nejen styl, ale také majlant, který ji přiřazuje mezi nejbohatší Češky současnosti. Dva měsíce před svou smrtí totiž Havel přepsal veškerý majetek v hodnotě skoro 140 milionů korun na svou manželku. Je nyní majitelkou například Paláce Lucerna, domu na Rašínově nábřeží, střešovické vily, chalupy v Hrádečku, vily na Barrandově, domu v Portugalsku a mnohých dalších…

2) Vendula Svobodová

Vdova po skladateli Karlu Svobodovi ještě dnes vydělává peníze jen z jeho tvorby. Například za muzikál Dracula si 4 dědicové za pouhých 28 repríz rozdělí zhruba milion korun. Vendula Svobodová se v tomto případě bude dělit s dvěma syny Karla Svobody a také s jeho dcerou Janou.

3) Hana Gregorová

Herečka a manželka zesnulého génia Radka Brzobohatého převzala po svém zesnulém manželovi nejen rodinné divadlo, ale také rodinný rozpočet, který nebyl zrovna nejmenší. Není divu, že se po jejím boku brzy objevil nový muž.

4) Eliška Kaplicky Fuchsová

Vdova po geniálním architektovi si na nového milence počkala docela dlouho. Bylo jí totiž jasné, že se nápadníci jen pohrnou. Dáma, která po manželovi zdědila peníze i autorská práva, má až do konce života vystaráno. Mohla by se tedy vykašlat i na své politické aktivity. Na ně především!

5) Šárka Grossová

Manželka zesnulého ministra Stanislava Grosse sice truchlí, ale na peníze si stěžovat nemůže. Ministr, který za pouhých 45 let svého života stihl nahromadit neskutečný majetek, svou rodinu zabezpečil až do důchodu. Pro představu. Do majetkového portfolia manželů Grossových patří například byt na Floridě za 13 milionů, statek s luxusní staročeskou restaurací za 21 milionů v pražském Prokopském údolí a další.