Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 nejvtipnějších videí holek z 3v1! Takhle válely v roce 2017

+ Dalších 27 fotografií
Ani v letošním roce si nedaly holky z 3v1 pokoj a braly si na paškál všechno a všechny! Vtipnější trojlístek na českém internetu snad nenajdete. Chcete se podívat na to nejlepší, co za uplynulých dvanáct měsíců natočily? Vybrali jsme pro vás pět videí, u nichž hrozí, že si smíchem protrhnete bránici!

Trio Nikol Štíbrová (31), Veronika Arichteva (31) a Martina Pártlová (38) nezahálelo a natočilo spoustu skvělých videí, na kterých hrozí závislost. Dali jsme dohromady pět, u kterých se zaručeně potrháte smíchy!

1. Zbylo vám z výplaty posledních 50 Kč?

Poslední pade v peněžence a do výplaty daleko? Stalo se to úplně každému. A holky naštěstí ví, jak s poslední mincí naložit tak, aby se to vyplatilo! Podívejte se na celé video ZDE.

2. Co dělají holky, když jsou samy doma?

Přizná to málokterá žena, ale holky z 3v1 se nebojí ničeho. A tak to konečně proflákly! Tak co, děvčata, vidíte se v tom taky? Podívejte se na celé video ZDE.

3. Co říkají missky hned po výhře v soutěži krásy?

S přítelem jsme spolu šťastní a výhra v soutěži náš vztah určitě nijak neohrozí. To a ještě mnohem víc říká každoročně každá vítězka soutěže krásy. Podívejte se na celé video ZDE.

4. Jaké věty už byste nikdy neměli říkat těhotným ženám?

Když tohle budete pořád říkat, hrozí, že se těhulky zcvoknou ještě před porodem. Naštěstí jsou tady děvčata z 3v1, která si posvítila na otravné řeči z okolí těhotných žen. Učiní jim už někdo konečně přítrž? Podívejte se na celé video ZDE.

5. Jak se chová úplně každý soutěžící z Prostřena?

A největší skvost na závěr! Prostřeno, nejgeniálnější kuchařská reality show ve známém vesmíru, v podání holek z 3v1. Z toho vyprsknete smíchy! Podívejte se na celé video ZDE.

Související články

Další články