Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

5 nejvtipnějších věcí z přednášky Dana Přibáně: Co jste o cestování v trabantech netušili!

+ Další 3 fotografie
Těšíte se na film Trabantem tam a zase zpátky? My v redakci eXtra.cz se už nemůžeme dočkat. Tady vám přinášíme záznam z přednášky Dana Přibáně, která vás navnadí.

Od první velké jízdy Dana Přibáně a jeho bakelitových žlutých vozítek uteklo už 12 let. Během této doby podnikl 4 neuvěřitelné cesty po celém světě, o kterých by se dalo mluvit hodiny. V rámci poutavého vyprávění máte možnost zažít zprostředkovaně všechny cestovatelské zážitky za doprovodu silných fotografií a videí, které vás zaručeně dostanou.

Kromě filmů, televizních seriálů, rozhlasových reportáží a rozhovorů můžete osobně navštívit přednášky z neuvěřitelných cest trabantem napříč celým světem. Dobrodruh Dan Přibáň se svou žlutou partou procestoval od roku 2007 takřka celý svět křížem krážem a vy máte jedinečnou možnost zažít zprostředkovaně zážitky z cest, na které se zkrátka nezapomíná.

Součástí přednášky je pozoruhodné vyprávění, které je doprovázeno stovkami fotografií a videí, které žlutí dobrodruzi za dlouhá léta posbírali. Je tedy jen na vás, jestli se budete chtít vydat po hedvábné stezce, napříč Afrikou, jižní Amerikou nebo Austrálií.

Audiovizuální zážitek z pohledu zkušeného cestovatelského týmu, který už nic nepřekvapí, bude na 100 % zaručen. V přednášce od Dana Přibáně se dozvíme spoustu zajímavých věcí. Zaručeně vás pobaví vyprávění o tom, jak funguje šílená byrokracie v Indii, jak je náročné sehnat na cestách schopného svářeče, nebo o tom, co je to džípová nemoc a jak se léčí.

Související články

Další články