Polonahých krásek jsou na sociálních sítích doslova davy. Tyhle ale mají něco navíc. Pokud totiž máte zálusk na jejich dokonalou postavu, můžete si to s nimi hned rozdat. Má to ale jeden drobný háček. Musíte si to s nimi rozdat v zápasnickém rin­gu.

5. místo – Gina Carano (33)

Italská kráska je už sice 2 roky v zápasnickém důchodu, předtím ale rozdávala svým soupeřkám velmi tvrdé rány. Svůj Instagram i nyní zásobuje snímky svého sexy těla nebo ze zákulisí filmu Rychle a zběsile, ve kterém si zahrála.

Gina Carano si zahrála v Rychle a zběsile

4. místo – Paige VanZant (21)

Blonďatý zajíček z amerického Oregonu se začal rvát už v patnácti a během šesti let se Paige vypracovala mezi světovou špičku. Budeme jí držet palce, protože by nám zlomilo srdce, kdyby tenhle obličej někdo zdeformoval.

Paige VanZant

3. místo – Miesha Tate (28), zápasnice MMA a UFC

Tahle drsná brunetka si jednou raději nechala zlomit ruku místo toho, aby zápas vzdala. To stejné by se mohlo stát vám, pokud byste tuhle americkou dračici nedokázali uspokojit.

Miesha Tate

2. místo – Michelle Waterson (29)

Za svůj exotický vzhled vděčí thajským kořenům. I když jí už táhne na třicet, stále má dokonalou tvář, tělo bohyně a úder o síle bouracího kladiva.

Michelle Waterson

1. místo – Ronda Rousey (28)

Blondýnka s dokonalým tělem, která pobláznila celou Ameriku. Právě ona je hlavním důvodem, proč se na ženské MMA zápasy dívá stále více lidí. My to chápeme a koukáme se taky!

Ronda Rousey

V galerii se podívejte na to, jak to vypadá, když tyhle kočky někdo pořádně naštve!