Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 nejvíc sexy pupíků českého šoubyznysu. Které holky by měly neustále ukazovat bříško? Máme jejich recept proti špekům

Takové bříško k nakousnutí by si snad přála každá holka.
Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Další fotografie
Každý máme své slabosti a přednosti. Dost často nás štvou špeky na břiše, kterých se ne a ne zbavit. A to pak naštve, že někdo takové problémy ani řešit nemusí a svůj pupek může v klidu ukazovat v plavkách. Ale než se naštvete, co vám to vlastně vnucujeme, tak se znovu uklidněte a přečtěte si recepty těchto pěti známých dívek, co pro své ploché břicho dělají, a nechte se inspirovat.

Snad každý z nás ví, jaké je to peklo, když přibereme a udělá se nám OTP (okrasný tukový prstenec), který se nás drží jako klíště. Bohužel nikdy asi nebudeme vypadat jak z katalogu Victoria's Secret, ale přeci jen pro sebe můžeme něco udělat.

Můžeme se nechat inspirovat od těchto pěti krásek, které se svým tělem živí a moc dobře ví, jak na špeky, abyste se za své břicho konečně nemusela stydět. A ženy mohly konečně vytáhnout ze skříně bikiny. Které modelky mají výstavní pupek, že jim ho k smrti závidíme?

1. Zuzana Jandová (28) „Misska“ sice působí vychrtlým dojmem, ale taky ne vždy byly doby, kdy se mohla pyšnit tak sexy bříškem. Ale brunetce se osvědčil recept postelových hrátek, prostě hubne sexem. Takže zkombinovala příjemné s užitečným a svého přítele vysává do posledních sil. Zkuste to taky, budete se divit, co to s vaší postavou udělá.

2. Kateřina Šonková (28) Bývalá finalistka Miss od dob svých začátků dost zhubla a vytvarovala si všechny problémové partie k dokonalosti. Může za to především to, že přestala jíst maso. „Už skoro dva roky nejím maso a nejenže se cítím mnohem lépe, ale dokonce i ručička na váze šla dolů. K tomu ale samozřejmě chodím pravidelně sportovat, miluji třeba běh,“ prozradila nám své rady krásná blondýnka.

3. Jitka Nováčková (23) Česká Miss o váze a tucích může psát romány. Po svém vítězství enormně přibrala a byla všem pro smích. Zakázky se jí zrovna nehrnuly a ona propadala depresím. Nakonec si našla přítele a ta spokojenost ve vztahu na ni měla pozitivní vliv, že se přestala přejídat a konečně se zamyslela nad jídlem, které dost zredukovala. Přidala k tomu sport a teď má bezchybnou postavu.

4. Renata Langmannová (29) Když zvítězila v České Miss, tak se o ní mluvilo jako o Moravačce krev a mlíko. Modelku to začalo štvát, tak začala hubnout, až vypadala jak vychrtlina. Naštěstí si to včas uvědomila, že zrovna anorexie není sexy, tak se trošku zaoblibla, ale jen tak hezky, tak, že se za svůj pupek rozhodně stydět nemusí. Preferuje fitko a běh před hladovkou.

5. Jitka Boho (24) Modelka i pár měsíců po narození dcerky Rosálie je zas jak proutek a po obrovském břichu ani stopy. Jak to tak rychle udělala? „Díky malé se nezastavím a často taky chodíme na dlouhé procházky, šlo to skoro samo. Ale samozřejmě se chci manželovi líbit, tak se snažím cvičit břišáky, kdy to jen jde,“ řekla se smíchem Česká Miss, která se před svatbou jmenovala Válková.

Tak se taky nevěště, že máte větší pupek než modelky na spodní prádlo. Stačí se trochu hýbat, dopřávat si hodně sexu a méně jídla a můžete našim krasavicím brzy konkurovat.

Související články

Další články