Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 nejvíc sexy čtyřicátnic v Česku! Která je podle vás jasná jednička?

Jejich věk byste podle fotek neuhodli.
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Je jim už přes 40, ale pořád září krásou a energií. Podívejte se na ty nejvíc sexy čtyřicátnice českého showbyznysu.

Alice Bendová

Herečka a moderátorka Alice Bendová oslavila 1. 11. 2017 své 44. narozeniny. Tuto českou krásku si diváci pamatují hlavně jako sexy dračici z úspěšného filmu Báječná léta pod psa, kde se svlékla a ukázala své přednosti. Alice neváhala nechat si pomoct od estetických chirurgů, ale rozhodně se to vyplatilo.

**Kateřina Kaira Hrachovcová **

Herečka Kaira má už sice třiačtyřicet let, ale nikdo by to na ní téměř nepoznal. Její tělo je totiž bez jediné chybičky a herečka si je toho moc dobře vědoma. Každou chvíli přidává na sociální sítě dost odvážné fotky. Je vidět, že si na svém těle dává dost záležet.

Simona Krainová

Modelka a herečka Simona Krainová (44) v srpnu dosáhla krásných 44 let. Dvojnásobná maminka se v současnosti stále ukazuje ve světě modelingu a také se snaží prorazit jako návrhářka. Když se podíváte na její sexy tělo, tak byste jí ten věk asi jen těžko hádali. Přesto se neubránila vyčerpání a před pár dny dokonce zkolabovala.

Daniela Peštová

Modelka Daniela Peštová, je ženou zpěváka Pavola Habery (55). Téhle krásce je už 46 let. Na sociálních sítích se většinou ukazuje hezky nalíčená, ale zjistili jsme, že i bez make-upu je stejně velmi krásná žena. Daniela si ráda zacvičí jógu, proto i před padesátkou vypadá její tělo naprosto úžasně.

Dara Rolins Zpěvačka Dara Rolins (44) si hlídá svůj jídelníček a také pravidelně cvičí. Poslední dobou dost zamakala na svém břichu, a tak už si říkáme, jestli v té posilovně i nespí. Hádali byste téhle krásce 45?

Související články

Další články