Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

5 největších strašidel šoubyznysu. Tyhle nádhery by měly dostat Nobelovku za nevkus!

To je jen kapka v moři, jak se dokáží obléct. Je to totální sebevražda.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Jak je tohle přísloví pravdivé i v českém šoubyznysu. Když některé celebrity vyjdou do společnosti, tak se nestačíte divit, co byly schopné na sebe za hrůzu obléci. A my vám představíme 5 největších úletů našich "hvězd".

Myslím, že nejsme v redakci eXtra.cz sami, kteří někdy nestačí zírat, co to za hrůzu dokázal někdo vytáhnout od vybranější společnosti. Přeci jen známé osobnosti by měly udávat trendy a inspirovat „normální“ lidi. Ale jak zjišťujeme, tak to spíš tak funguje ve světě, ale u nás to někdy vypadá spíš na obludárium. Jen se podívejte, kdo si nedá říct a dá na svůj „vkus“, místo aby investoval pár korun do stylisty. Až se chce při tom pohledu brečet.

1. Michaela Nosková (32)

Královnou nevkusu je bez jakéhokoliv rozmýšlení rozhodně tato zpěvačka, která se proslavila díky SuperStar. To, že umí zpívat, jí nikdo neupírá, ale sakra, Míšo. Viděla ses někdy v zrcadle? Její kreace by měly vstoupit do historie nevkusu, protože ona má vážně cit sloučit neslučitelné a za každé příležitosti vypadat jak strašák do zelí. Jestli je tohle záměr, tak gratulace. Leká nás totiž snad i ve snech. Více se o Michaele dočtete ZDE.

2. Daniela Šinkorová (42)

Míši dost vesele sekunduje moderátorka, která si myslí, že jí je dvacet a může si na sebe obléct outfit hodný pipinkovské puberťačky. Ale to Daniele asi nevadí, rozhodně neuvažuje nad tím, že by si k nějakému odborníkovi zašla pro radu. Je totiž absolutně přesvědčená, že jí to za každé situace sluší a může si to ve svém věku dovolit. Nechme ji dál snít o tom, jaká je to princezna, ale ať se pak nediví, že se jí na každém rohu smějí. Více se o Daniele dočtete ZDE.

3. Michal David (55)

Kdyby se volil král strašidel, tak je to určitě zpěvák s nezaměnitelným kolotočářským stylem. Sice víme, že je to světský, ale proč proboha usnul v 80. letech a obléká se stále jak na „dydžinu“? Nebo pak má ještě styl à la podnikatel z devadesátek, jen mu chybí kožený kufřík. Ale co my víme, třeba nás překvapí a někde zastaralou aktovku ještě vytáhne, to už by tím svůj velmi specifický styl z Matějské jen utvrdil. Více se o Michalovi dočtete ZDE.

4. Mirjam Landa (46)

Dodnes jsme nepochopili, kde se manželka Dana Landy inspiruje. Ale je možné, že zašla k příbuzným Michala Davida na pouť a vzala si příklad z příšer ze strašidelného zámku. Jinak si nelze vysvětlit, jak na sebe proboha může vzít všechno, co dům dal. Ani jednou se neobjevila ve společnosti za dámu, taky proč. Stačí se podívat na její příšerně odbarvenou peroxidovou hlavu. Režisérce by bohužel nepomohl ani sám Christian Dior. Více se o Mirjam dočtete ZDE.

5. Ilona Csáková (45)

Zpěvačka není známá jen svými drastickými dietami, ale ani v oblékání rozhodně nevede. Ono je asi těžké nakupovat stále rozdílné velikosti, když je jednou hubenější, pak zas kupa sádla. Ale přeci jen může mít elegantnější styl a nebýt jak z cirkusu. Naštěstí to vypadá, že Ilona poté, co se stala mámou dvou synů, trošku pochopila, že život není jen o štíhlé postavě, a dokonce to vypadá, že i v módě se trochu poučila. Bohužel si ale stále vyslouží být mezi nejhůře oblékanými lidmi u nás. Více se o Iloně dočtete ZDE.

Související články

Další články