Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

5 největších šoků, které zažívá vesnický balík v Praze!

Praha je matka měst a překvapení!
Důvodů, proč navštívit hlavní město, je celá řada. Ať už kvůli studiu, zaměstnání, návštěvě pražských příbuzných nebo kvůli nákupu levných vychytávek v Ikee. V každém případě není tato událost pro někoho, kdo celé dny jezdí traktorem nebo obrací seno, nic příjemného.

Jste z vesnice a máte podobný výlet v plánu?

Dejte si majzla na těchhle 5 nástrah velkoměsta!

1. Tramvaj

Tyhle vláčky jezdí Prahou křížem krážem. Vzhledem k tomu, že má tramvaj všude přednost, dejte si pozor i jako chodci. Řidiči z povolání nemají ani trochu trpělivosti, takže když jim v zacpané křižovatce zkřížíte cestu, budou na vás cinkat zvonečkem třeba 5 minut v kuse. Nehledě na to, že sami moc dobře vědí, že nemůžete popojet vpřed, ani vzad.

2. Metro

Na první pohled nepochopitelná pavučina nacházející se několik desítek metrů pod zemí, na pohled druhý jeden z největších vynálezů pro usnadnění dopravy. Stačí pochopit směry a přestupy a máte vyhráno!

3. Lidé

Jsou všude a jsou zvláštní! Tedy pro ně budete zvláštní zase vy, ale z toho si nic nedělejte. Pro všechny případy nechte ponožky se sandály doma a ledvinku vyměňte za tašku přes rameno.

4. Kolony

Před vjezdem do Prahy se obrňte notnou dávkou klidu, nebo zaparkujte na jejím okraji. Aut je snad ještě více než lidí, tudíž průměrná rychlost popojíždění ve špičce je nižší než při chůzi.

5. Modré zóny

Modrá je dobrá, ale ne v tomto případě. Není už moc částí Prahy, kde byste si mohli s klidem odložit svůj vůz, aniž by byl odtažen. Proto si dejte na tato krásně vypadající parkovací místa velký pozor!

Mohlo by vás zajímat

Další články