Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

5 největších skandálů Mela Gibsona: Židi, alkohol a drogy, vražda přítelkyně

Mel Gibson je sice velký herec, ale trochu se mu to v tom stáří pomíchalo.
+ dalších 5 fotografií

Filmoví fanoušci i prostí ruští vesničané z Karlových Varů jsou z jeho příjezdu nadšení, podstatně vlažnějšího přivítání se mu dostane od věřících, od Židů, od žen a matek, od policie a od Karla Nešpora.

Mel Gibson (58), jeden z nejlepších a největších herců současnosti, si to ke konci své kariéry dokázal řádně zamotat, začalo to tím, že ho v roce 2006 chytla policie, jak řídí pod vlivem, a od té doby to s ním šlo řádně z kopce.

Až tak, že Hollywood se na něj nějaký čas vykašlal.

1. Alkohol a drogy

Jsou ostatně příčinou většinou jeho problémů, na stará kolena mu jaksi zachutnalo v neřestech.

2. Židé

V roce 2006 ho chytla policie, jak řídí pod vlivem, a on jim namísto omluv začal nadávat do Židů a řekl, že právě Židi mohou za všechny války světa. V autě našli u něj poloprázdnou lahev tequilly, a navíc byly v jeho krvi nalezeny látky THC. Za své výroky se musel veřejně omlouvat.

3. Rozvod

Ten rozhodně neprobíhal v poklidu, Gibson po dlouhých letech opustil svou manželku, našel si milenku Oksanu a následovala z jeho strany celkem nechutná maškaráda, hlavně v americkém tisku. Jeho žena Robyn Moore se k tomu dvakrát nevyjadřovala. Rozvedli se v roce 2011.

4. Oksana Grigorieva

Oksana je ruská pianistka a zpěvačka, s Gibsonem byla od roku 2009 a povila mu dceru, ale láska velmi rychle skončila v roce 2010, jeden rok po narození dítěte. A Mel putoval do vazby. Oksana ho totiž obvinila z domácího násilí a měla na to dost důkazů, telefonní a textové výhrůžky smrtí jí i dítěti, modřiny. Gibson jí vyhrožoval, že ji zabije, zakope a hrob pak zapálí, jednu chvíli své výhrůžky vraždou myslel i vážně, obviňoval ji z toho, že je zlatokopka. Po tomhle incidentu s ním Hollywood herecky skončil.

5. Umučení Krista

Jeho režijní film s Jamesem Caviezelem v hlavní roli. Odsoudili ho křesťané, Vatikán i Židé. Je v něm prý mnoho násilí a Židy zobrazuje jako barbary, zřejmě proto jim začal poté veřejně nadávat. Kritiky snímek docela strhaly a v několika zemích je film dokonce zakázán.

Mohlo by vás zajímat

Další články