A pak že jen černoši jsou dobře vybavení. Čeští muži se nenechají zahanbit a své nadpřirozeně vyvinuté penisy by mohli s čistým svědomím vystavit na erotickém veletrhu jako raritu. Sice jich moc není, ale i v českém šoubyznysu jsou nadsamci, kteří svou chloubu jen tak neschovají. A my vám přinášíme 5 těch největších mužských údů slavných mužů, před kterými se možná někteří pánové budou cítit méněcenní.

1. Dalibor Janda (63)

Rozhodně králem „velkopenisů“ je tento zpěvák, který prvenství „zdědil“ po svém zesnulém kolegovi Petru Hapkovi. Když si obleče těsné džíny, tak snad i slepý musí vidět tu obří bouli, která se tam Daliborovi rýsuje. S ním si asi jeho manželka musí pořádně užít, tenhle rozměr už je možná někdy i na škodu.

2. Felix Slováček (72)

I když se o jeho libidu vyprávěly sáhodlouhé příběhy, tak nikdy pořádně velikost jeho penisu nespecifikoval. Ale nedávno si oblékl těsné kalhoty a tím prozradil, jak na tom vlastně je. A rozhodně si Dáda (a jeho "kamarádky“) nemá na co stěžovat. S tím jeho nářadíčkem se divíme, že nezplodil více než dvě děti.

3. Jiří Langmajer (49)

Do jeho kalhot se už podívala řada žen, ale až teď se konečně ukázal ve spodkách. Při zkouškách na muzikál Ať žijí duchové si svlékl takovou rychlostí džíny, že přítomné dámy ani nestačily zírat. A co bylo v jeho spodkách, se mu tam dost dobře rýsovalo.

4. Miroslav Šimůnek (37)

Podle našich dobře informovaných zdrojů je na tom herec více než dobře. Sice s „tím“ moc dobře neumí zacházet, ale co se délky týče, tak by mohl soutěžit s dobře vybavenými pornoherci. Jen na to ale nechce jít přes své nádobíčko, nýbrž přes romantiku.

5. Daniel Hůlka (47)

Zpěvák má mezi nohama nikoliv malou hůlčičku, ale podle fanynek pořádnou hůl. I když sice dost zestárl, má ve spoďárech stále co nabídnout. Stále výbavu nevyužil na plození dětí, tak už by rád svým penisem konečně „zasel“ nějaké to mimino.

Jen se podívejte do naší fotogalerie, jak vypadají čeští nadsamci a jejich klíny. Možná že pánům pomůžeme k tomu, že se řady jejich fanynek o dost prodlouží.