Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 největších konspiračních teorií o zmizelém malajském letadle! Které z nich věříte?

Může za to UFO! Může za to díra do jiné dimenze! Může za to pravicová
vláda Nečase!
Zdroj: Profimedia.cz

Let MH370 malajské letecké společnosti záhadně zmizel i se všemi 239 pasažéry na palubě a nikdo pořád vlastně neví, co se stalo. Samozřejmě to ale nezabránilo lidem, aby vymysleli už hned několik krásně praštěných konspiračních teorií. Tak se pojďme podívat na ty nejpopulárnější.

1. Pasažérům i po ztrátě fungovaly telefony, což znamená, že jsou pořád zapnuté… Nebo posedlé duchy

Příbuzní a rodina zmizelých pasažérů letadla říkají, že viděli své známé na čínském chatu QQ, což je taková verze našeho známého ICQ. Jiní se snažili volat na jejich mobilní telefony a ty zvonily, ačkoli mobilní telefon nikdo nebral. Sto lidí už podepsalo petici, aby to bylo prošetřeno.

A co tedy říkají konspirační teoretici? Očividně to znamená, že pasažéři jsou naživu a byli uneseni. Trošku za vlasy přitaženější teorie jsou, že jejich duše vešly do telefonů.

2. Letadlo vcucl portál do jiné dimenze

„Pokud nikdy nenajdeme trosky letadla, znamená to, že ve světě fungují podivné síly, které mohou vysát z nebe celé letadlo, aniž by po sobě zanechalo jediný důkaz své existence,“ říká například jeden blogger. A neunesli náhodou letadlo mimozemšťané?

3. Zmizení letadla bylo předpovězeno

Různá diskuzní fóra na internetu neustále řeší shody různých čísel a zajímavé spojitosti se našly i v tomto případě. „Let číslo 370 zmizel 7. 3., když byl zrovna ve výšce 3 700 kilometrů. Let číslo 370 byl také ve výšce 37 000 stop, když byl naposledy k vidění na radaru. Luigi Maraldi, kterému je 37 let, byl jeden z lidí, kterým byl ukraden pas, jenž byl použit nějakým jiným pasažérem při tomto letu. Malajské aerolinky převážejí denně 37 tisíc pasažérů. Dnešním dnem začíná 37. měsíc od tragédie ve Fukušimě, kde bylo zpočátku zraněno 37 lidí.“

4. Letadlo unesla Severní Korea

Unesli ho Severokorejci a skončilo v jeho hlavním městě, Pchjongjangu. Letoun měl podle všeho dostatek paliva, aby do Severní Korey doletěl, a mobilní telefony by tam měly stále signál. Ostatně, nebylo by to poprvé, Severní Korea unesla letadlo už v roce 1969.

5. Udělali to Ilumináti, nebo pravicová vláda Nečase

Samozřejmě, ti přeci mohou absolutně za všechno!!!

Související články

Další články