Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 největších kanců českého šoubyznysu. Kdo má rád tajné bokovky?

To jsou ale záletníci, že?
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další fotografie
Někteří z mužů nedokážou udržet svou chloubu v kalhotách, i když jsou zadaní. Samozřejmě se to týká i slavných mužů z českého šoubyznysového rybníčku. Milovníci ženských rozkroků kvůli tomu neváhali za rozkoš vsadit všanc své dlouhodobé vztahy. Před kým musí dívky skákat na strom, aby ochránily svou vaginu?

I český šoubyznys má své pořádné kance, na které ženská krása působí jako afrodiziakum, že nevidí ani neslyší. Ve finále jim je jedno, že doma mají ženskou, která pro ně obětovala život, vychovává jejich děti a bezmezně je miluje. Jenže prostě si nedají pokoj.

Mozek se jim odkrví a myslí jen tím, co mají mezi nohama. A často to i konči katastrofou. Kdo ze slavných chlapů neudrží penis na uzdě?

1. Leoš Mareš (39)

Sice měl krásnou ženu Moniku a dva malé syny, jenže i tak to moderátora táhlo pod holčičí sukně a už v druhém těhotenství svou manželku podváděl, ta to po čase přiznala, že jí tím způsobil trauma. Začal si s modelkou Gábinou Dvořákovou, kterou nakonec poslal k vodě, ale manželství se už nedalo zachránit. Pak se ještě spustil s další modelkou Petrou Faltýnovou, ale teď poklidně žije s módní redaktorkou Monikou Koblížkovou. Uvidíme, jestli se tento holkař nakonec polepší.

2. Martin Písařík (36)

Z herce si rozhodně neberte příklad. Zachoval se jako největší hajzl v celých dějinách. Podvedl totiž v přímém přenosu novinářů svou partnerku Míšu, která byla ještě k tomu všemu krátce po porodu syna Patrika. Tomu se říká největší podpásovka, co chlap své partnerce může udělat. Sice se to Martinovi nakonec podařilo vyžehlit, ale určitě kvůli tomu, že nechtěla na malé miminko zůstat sama a hned mu brát tátu, i když je to takové sobecké prase.

3. Petr Kolář (48)

Nespoutaný rocker se netají tím, že miluje ženské, a vlastně kvůli svým fanynkám obětoval své dvě manželství. Ale ničeho nelituje, miluje svobodný život, kdy si může užívat. Sice si po rozvodu nastěhoval do domu svou milenku Lenku, se kterou byl načapán při sexu v autě, ale neříká, že je to jeho poslední holka v životě. To by se biletářka měla mít radši na pozoru, aby ji nevyměnil za jinou fanynku.

4. Felix Slováček (72)

Muzikant své manželce Dádě Patrasové dává pořádně zabrat. Ta kvůli jeho záletem dost zhubla, ale vypadá to, že si Felix nechce dát pokoj. Se svou milenkou Lucií se pořád schází, i když tvrdí, že je to jen kamarádka, které pomáhá v kariéře a prosadit se ve světě šoubyznysu. Dáda pomýšlí nad rozvodem, už nemůže dál snášet, jak ji tím veřejně ponižuje. Ale jak to vypadá, tak se nechala opět přemluvit a rozvod je zas u ledu.

5. Karel Janeček (42)

Snad nejznámější vyznavač mnohoženství svou láskou k ženskému pohlaví asi nejvíc překvapil penězuchtivou Janu Doleželovou, která ho chtěla uhnat před oltář, ale nakonec se jí to nepovedlo. Naštvala se, když Karel veřejně prozradil, že nemá jen ji, ale má ještě stálou přítelkyni. Sám ale dlouho nezůstal, i když ho obě milenky opustily. Nedávno se oženil a stal se tátou malého synka. Jak mu ale dlouho vydrží být monogamní, to ukáže čas, ale miliardář tvrdí, že jeho žena je tolerantní.

Jedno mají tito muži společné a tím jsou hlavně peníze. Ty jsou mocným afrodiziakem, takže jim budou sličné dámy neustále lézt do postele bez toho, aby měly výčitky, že souloží se zadaným mužem. Ale pozor, pánové, kdyby vám jednou došly peníze, tak abyste nezůstali sami. Ženě, která vás miluje, nedošla trpělivost a pro zlatokopky už nebudete žádné sousto.

Související články

Další články