Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 nejúchylnějších momentů v kariéře Ivety Bartošové: Únosy, Pomeje, Heja, heja a další!

Asi jen málokdo měl kolem sebe takovou velkou koncentraci podivných
existencí jako zpěvačka Iveta Bartošová.
Zdroj: archiv extra.cz

Zpěvačka Iveta Bartošová (†48), která v úterý ukončila na vlakové trati v Uhříněvsi svůj život, má za sebou mimořádně pestrou dráhu.

Často se ovšem nejednalo o dráhu dobra – naivní pěnici mnohokrát zkřížily cestu podivné existence, které s ní rozhodně neměly příliš dobré úmysly. Ivetina kariéra tak byla chtě nechtě přímo spojena s prazvláštními lidmi, většinou muži. Zde se nabízí pět nejšílenějších momentů zpěvaččina života, které rozhodně nebudou ještě dlouho zapomenuty:

1) Únos bůhvíkam

V roce 1994 odcestoval Ivetin tehdejší partner Ladislav Štaidl do USA a zpěvačka zkontaktovala muže jménem Roman Tříska. Ten ji pak měl v dobách jejich krátkého vztahu prý někam unést, přivázat ji k topení a opakovaně znásilňovat. Soud však rozhodl, že ze strany Ivety bylo všechno dobrovolné a chtěné a že ji v žádném případě neunesl ani Tříska, ani mimozemšťané.

2) Svatba s Jiřím Pomejem

Pompézní svatba se zadluženým producentem vypadala jako z pohádky včetně příjezdu ženicha na bílém koni, skončila však totálním hororem.

3) Hity Heja, heja a Tichá noc

Píseň Heja, heja nazpívala Iveta v roce 2010 během manické fáze své neléčené psychické nemoci. Zpívá v ní, že „má chuť se jen bláznivě smát“ a že se „touží k oblakům hnát“. Vánoční koleda Tichá noc pak v podání depresemi zmítané Ivety Bartošové zněla jako z mrazivého psychothrilleru.

4) Známost s Domenikem Martuccim

Po „Pomíkovi“ přišel na řadu italský seladon Domenico Martucci. Ten se proslavil hlavně tím, že si během sexuálních radovánek s Ivetou nechal na svém italském hrabství přivolávat zvonečkem služebnou s kondomy.

5) Únos do Itálie

Psalo se léto 2013 a za Ivetou do Uhříněvsi dorazil její další zachránce, ajťák Zdeněk Macura. Zpěvačku v té nejhorší fázi alkoholové závislosti naložil do auta a odvezl do Itálie, kam se za nimi během pár dnů vydal Rychtář, aby Ivetu osvobodil na zámku Domenika Martucciho. A šílený příběh pak pokračoval dál a dál a dál až k sebevraždě Bartošové na kolejích v Uhříněvsi. Ta žena prostě měla život s kadencí daleko za hranicemi té nejšílenější telenovely.

Související články

Další články