Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

5 nejtrapnějších výmluv Bartošové: Padá na lampu, pes se jí motá do kola a další bláboly

Iveta měla zazpívat na plese ve Frenštátě.
Zdroj: herminapress.cz

Nikoho už nepřekvapí, že Iveta Bartošová (47) opět skončila v nemocnici. Tentokrát ji záchranka odvezla do vinohradské nemocnice s rozbitou hlavou. Prý ve svém domě upadla na zem a lékaři jí museli zašít tržné rány. Záhada pádu zatím nepřinesla nějaké další vysvětlení, ale podle svědka, který byl v té době na ambulanci, byla Iveta opilá. Je dost možné, že ji „nacamranou“ někdo mohl v hádce trochu postrčit a Iveta se svalila jak švestka.

Protože se Bartošová médiím vždycky vymluví na hodně podezřelé důvody svých kolapsů, sepsali jsme pět těch nejtrapnějších, kterým nemůže věřit ani ona sama.

  1. Před pár týdny se prý projížděla na kole se svou fenkou Gejšou a ta se jí během jízdy zamotala pod kola. Následky pádu byly vykloubené rameno a nějaký ten šlinc ve tváři.
  2. Na začátku roku 2012 zpěvačku Rychtář odvezl do nemocnice, když upadla do bezvědomí. Při cestě ji ale vyfotili fotografové s obrovskou podlitinou na tváři, kterou si prý způsobila den předtím pádem na lampu na nočním stolku.
  3. V době, kdy ještě Iveta žila v domě Rychtáře a jeho tehdejší manželky Dariny, upadla ze schodů a vykloubila si rameno. O několik dní později se ale dostalo na veřejnost svědectví (od koho asi), že byla Iveta opilá jak žok a neudržela rovnováhu.
  4. V listopadu 2009 po rozchodu s Jiřím Pomejem se zpěvačka objevila s pořezanou tváří. Za to prý mohla sklenice, která se během pádu připletla zpěvačce do cesty.
  5. Ještě dál, v roce 2006, kdy Iveta randila s veterinářem Romanem Hankem, se pokusila o sebevraždu. To však zpěvačka popírala a tvrdila, že zranění na rukou si způsobila pádem na skleněnou mísu.

Související články

Další články