Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

5 nejsledovanějších youtuberů světa, které byste měli znát! Víte, kolik si ročně vydělají?

Tohle jsou nejsledovanější youtubeři současnosti.
+ Další 2 fotografie
Youtubeři jsou nejsledovanější celebrity světa! Zatímco u nás se trend YouTube do povědomí lidí teprve dostává, mladá generace je s ním dobře seznámena. Ovšem zatímco čeští youtubeři mnohdy svou tvorbou budí spíše lítost, v zahraničí existují hvězdy, které jsou známé po celém světě! A neuvěříte, jaké balíky peněz si vydělávají.

PewDiePie

Vlastním jménem Felix Arvid Ulf Kjellberg je švédský youtuber, který se proslavil jako komentátor akčních a hororových her. Jeho kanál odebírá přes 55 milionů lidí a je naprostou jedničkou v počtu odběratelů na světě (jen pro srovnání, nejsledovanější český youtuber je dobře známý Misho, který má 638 tisíc odběratelů). PewDiePie založil svůj kanál na specifickém humoru, který lidi opravdu baví. Bohužel to občas zlehka přestřelí a někdy se mu to tolik nevyplatí. Za jeho rasistické řeči ho někteří obvinili z antisemitismu, což v první polovině letošního roku vedlo k poklesu jeho odběratelů po statisících. Společnost Disney s ním rozvázala smlouvu a YouTube s ním měl velký problém. PewDiePie se nakonec omluvil a vše vysvětlil v jednom z dalších videí, samozřejmě není rasista a nikdy nebyl. Od března počet odběratelů opět stoupá a on, jak sám říká, oceňuje, že kromě Disneyho získává i další pracovní příležitosti. A kolik už si za dobu svého působení vydělal? Jeho výplata činí za rok zhruba 345, 5 milionu korun!

HolaSoyGerman

Germán Alejandro Garmendia Aranis pochází z Chile a jako youtuber má přes 31 milionů odběratelů! Prezentuje se jako muzikant, komik a spisovatel. Se svou kapelou točí videa na dalším YouTube kanále a je to nejsledovanější španělsky mluvící youtuber. Není sice příliš známý v anglicky mluvících zemích, ale španělsky mluvící zastoupení je opravdu hojné. Roční výplata je zhruba 126,5 milionu ko­run.

ElRubiusOMG

Je to další španělský youtuber, který se proslavil především ve španělsky mluvících zemích, vlastním jménem Rubén Doblas Gunderse. ElRubius s 23,5 miliony odběrateli se proslavil jako gamer, neboli youtuber, který testuje počítačové hry, obecně platí, že tito hráči jsou nejsledovanějšími. Takže pokud jste si mysleli, že největší díru do světa dělají holky s make-up tutoriály, tak jste na omylu. Není známo, kolik činí jeho roční výplata, ale vzhledem k tomu, že vlastně testuje hry, to asi nebude úplně malá částka!

Smosh

Americké duo složené z Iana Hecoxe and Anthony Padilla patří mezi YouTube veterány. Respektive patří k prvním youtuberům vůbec. Jejich tvorba je komediální, parodují různé videohry a pop kulturu. Mají 22,3 milionu odběratelů a řídí sedm YouTube kanálů. Přesto, že už by jako youtubeři mohli jít vlastně do důchodu, žádný takový náznak zatím rozhodně nehrozí! Jejich roční příjem činí zhruba 161 milionu korun.

VanossGaming

Další gamer, tentokrát z Kanady. 20,3 milionu odběratelů denně sleduje, jak tenhle mladý Kanaďan Evan Fong hraje hry. Hraje někdy i několik hodin denně a pak svá videa poskládá do několikaminutové montáže. I když se může zdát, že vlastně nic nedělá a jenom hraje hry, upozorňujeme, že je to pěkně časově náročná záležitost a je nezbytně nutné se této práci věnovat na plný úvazek. O Fongovi toho není moc známo, vlastně ho ani na jeho videích víceméně nevidíte, přesto je mezi svými příznivci opravdu dobře znám.

Mohlo by vás zajímat

Další články