1. Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol je známá česká blogerka a youtuberka. Na scéně je už několik let a spousta holek k ní vzhlíží. Inspiruje je svým vzhledem, stylem a udává módní trendy i co se týče líčení a jiných zkrášlovacích triků. Sleduje ji přes 547 tisíc lidí.
  2. Tereza Hodanová alias Teri Blitzen je jedna z nejmladších a nejuspěchanějších ve svém oboru. Youtuberka dělá klasická holčičí videa a má na kontě i řadu zajímavých spoluprací. Na jejím Instagramu je více než 467 tisíc sledujících.
  3. Jirka Král je populární český youtuber, který točí více žánrů. Má vlogy o cestování anebo také mluví o hrách a herních konzolách. Jeho profil na Instagramu dosahuje neuvěřitelných 447 tisíc sledujících.
  4. Leoš Mareš, jeden z nejznámějších a nejlépe placených moderátorů v České republice. Také se řadí mezi top 5 nejsledovanějších Čechů na Instagramu. I když je o něco starší než většina lidí v této sestavě, jeho účet sleduje více než 430 tisíc lidí.
  5. Ben Cristovao je poslední z pětice. Populární český zpěvák má fanoušky jak v Česku, tak i na Slovensku. Jeho hudba je nadčasová a holky ho milují. Právě svým zpěvem, vzhledem a také životním stylem si získal na svém instagramovém účtu přes 411 tisíc sledujících.