Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

5 nejslavnějších anorektiček Česka! Které české ženy se přecpaly po jednom zrnku rýže?

Nejslavnější české anorektičky?
Zdroj: Instagram, Facebook, Klenoty Aurum/Braňo Šimončík
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
Anorexie je nemoc, která postihuje nejen obyčejné lidi, ale i ty mezi slavnými. Nejčastěji jsou postižené modelky, které mají strach, že když ztloustnou, přestane být o ně na modelingovém mole zájem. Připomeňme si, které ze slavných českých žen a dívek přiznaly problémy s příjmem potravy, nebo o kterých se to aspoň šuškalo!

Eliška Bučková

Tahle vítězka České Miss 2018 si s anorexií vytrpěla své. Vážila míň než statnější pes, byla to vlastně jen kostra potažená kůží. Naštěstí časem se z problémů dostala, nabrala zase půvabné ženské křivky a začala být opět sexy.

„Začala jsem hubnout v prosinci v roce 2012 a za měsíc a půl jsem měla dole dvanáct kilo,“ přiznala loni ve 13. komnatě České televize. „Měla jsem příjem tři sta kalorií na den, což má cola,“ dodala.

Minulý rok se spekulovalo o tom, jestli do problému Eliška zase nespadla „Vypadá jako smrtka,“ strachovali se fanoušci Eliška ale spekulace odmítla

Veronika Kopřivová

Majitelka Jaromíra Jágra (46), s kterým, pokud si nedělal srandu, má momentálně dokonce čekat dvojčata, chvilkami přivádí chlapy v úžas svou figurou Některé fotky ale naznačují, že je vychrtlá až moc

Veroniko, co ta žebra, proboha? Jsi strašně vychrtlá! Krásná modelka, ale měla by trochu přibrat. Právě jsem v Turecku a ani potulní psi nejsou tak hubení jako Veronika,“ vzkazovali jí lidé.

Daniela Šinkorová

Jako o kostitřasovi se o Daniele (45) psalo mnohokrát. Před pár lety výrazně zhubla a novináři automaticky začali psát, že anorexie je u ní jistá.

To samozřejmě herečka a zpěvačka důrazně odmítla. „Chtěla jsem zhubnout cíleně, hodí se to pro mé divadelní role a na obrazovku. Když jsem natáčela Gympl s (r)učením omezeným, měla jsem sedmdesát kilogramů. Pak jsem se na sebe zdravě naštvala. Třeba i kvůli výzvám v divadle… Snažím se zkrátka jíst zdravě a snažím se, aby mi v tom bylo dobře. Je to nějaký vývoj, který mi teď momentálně vyhovuje,“ řekla Šinkorová autorovi těchto řádků pro Super.cz před třemi lety.

Ester Berdychová

Modelka a manželka úspěšného tenisty Tomáše Berdycha (32) má sice dokonalou postavu, ale stalo se, že se začala ztrácet před očima I jí tedy fandové začali psát, že to s hubeností přehání a že by se měla najíst

Kráska chtěla všem dokázat, že se s ní nic strašného neděje a jí jak nezjednaná, takže postovala fotky se svým krmivem Prakticky nic jiného než ovoce a zeleninu však tabule neobsahovala, takže moc přesvědčivě snímky nepůsobily.

Gabriela Koukalová

Žena, která dělala jakýsi sport, ale nikdo to moc nevnímá, jelikož ve všech spíš rezonuje její extrémní knížka plná šokujících přiznání, negativismů o kolezích a kolegyních a sexu, si také prošla bulimií a anorexií.

Prozradil to její muž Petr Koukal, který v touze po úspěchu knížky zašel tak daleko, že už jsme pomalu čekali i fotky exkrementů páru.

„Gábina buď jedla hrozně málo, nebo se přecpávala. Večer si byla klidně schopná dát brambůrky a kremroli. Ale vypadala dobře, smála se, vždy se mi líbila,“ uvedl Koukal s tím, že pak Gábina (28) spolkla i lžičku. Brzy se sesypala a problémy partnerovi vyklopila.

„Najednou z ní tři hodiny lezl celý ten příběh. Já byl úplně v šoku. Dalšího půl roku se detaily jejích potíží rozkrývaly víc a víc,“ pohnutě vyprávěl Petr.

„Měla zabudovaný pocit, že když nezhubne, nikdy nevyjede do těch kopců tak rychle, jak by měla. A protože to nechtěla s nikým sdílet, bylo to peklo i pro ni. Večer předtím všechno vyzvracela a v noci se potom tělo vzbudilo vysílením a potřebovalo do sebe nafutrovat všechno, co našla,“ dodal. V roce 2015 se naštěstí dostala do rukou odborníka, který jí pomohl.

Anorexií už asi netrpí, ale nějaké problémy tam budou, jinak by se asi nedělo to, co se děje

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy