Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 nejskandalóz­nějších nevěr šoubyznysu! Tyhle celebrity podváděly pěkně zákeřným způsobem

Nevěra je nepříjemná a bolí všechny bez ohledu na to, zdali se jedná o slavnou osobnost, nebo obyčejného smrtelníka. Těchto 5 celebrit to svým polovičkám provedlo za pořádně pikantních okolností.

1. Shania Twain (52) Trpkou chuť nevěry zažila i krásná zpěvačka Shania Twain. Nejhorší na celém incidentu byl fakt, že její manžel Robert Lange ji podváděl s její nejlepší přítelkyní a kvůli této ženě nakonec zpěvačku opustil. Po 14 letech společného života jí nejen zlomil srdce, ale také ji připravil o hlasivky. Po rozchodu následkem stresu Shania onemocněla na dysfonii a ztratila svůj hlas. Comeback se jí povedl až po několika letech a lásku našla v muži, který byl manželem právě její bývalé kamarádky Marie-Anne, která zpěvačce ukradla manžela.

2. Woody Allen (82) Tento na první pohled hodný pán byl tím nejvzornějším manželem přes deset let a s manželkou Miou Farrow adoptovali dvě děti. Manželka Mia už ale jednu adoptivní dceru měla ještě před tím, než uzavřela manželství se slavným režisérem. A právě tahle dívenka korejského původu Soon-Yi Previn se stala objektem touhy slavného režiséra. Manželé žili odděleně a až při jedné návštěvě našla manželka Mia pikantní fotografie své adoptivní dcery a manžela. Rodinný skandál byl bizarní také v tom, že Soon-Yi měla pouze 21 let, zatímco Woodymu bylo 55. Režisér nakonec aféru přiznal, rozvedl se a do dneška žije s mladší Soon-Yi.

3. Arnold Schwarzenegger (70) Tenhle případ nadzvedl ze židle i ty nejoddanější fanoušky a má ho na svědomí bývalý kulturista, herec, politik Arnold Schwarzenegger. Ten měl poměr s pomocnicí v domácnosti, se kterou přivedl na svět syna, který i poté vyrůstal v domě slavného herce bez toho, aby to jeho manželka Maria Shriver vůbec tušila. Vše to prasklo až poté, co se malý Joseph začal nápadně podobat svému otci. Svědkové prozradili, že Terminátor měl sexuální poměr i s jinými ženami, které dělaly pomocnice v domácnosti, a tak dostal přezdívku Sperminator. Po incidentu se manželé po 25 letech odloučili.

4. Hugh Grant (57) Monogamie mu opravdu nic neříká! Pohledný herec žije ve vztahu s dvěma ženami, se kterými má dohromady 5 dětí. Ještě předtím žil s modelkou Liz Hurley a jejich desetiletý vztah vypadal naprosto dokonale a ideálně. Život ale není jen o hezkých a dokonalých věcech jako v pohádkách a v roce 1995 herce nachytali při orálním sexu s prostitutkou. Liz se zachovala jako sebevědomá žena nad věcí a nevěru mu odpustila. V roce 2000 se ale stejně nakonec rozešli.

5. Ashton Kutcher (40) Věrnost? Tak to je neznámý pojem pro sukničkáře a hollywoodského herce Ashtona Kutchera. Svůj dlouholetý vztah s Demi Moore si také několikkrát okořenil v posteli s jinou, ale přece jen to dotáhli až před oltář. Když se ale herečka Demi Moore dověděla že ji Ashton podvedl i ve svatební den, přetekla její trpělivost a s hercem se rozvedla. Momentálně žije Ashton ve spořádaném manželství s Milou Kunis. Ta si ho ale předem pořádně pojistila, v jejich manželské smlouvě má být bod, ve kterém se píše, že v případě nevěry může herečka požadovat odškodné 25 milionů dolarů.

Související články

Další články