Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

5 nejpůvabnějších hvězdných cestovatelek: Kam létá kočička Čvančarová nebo čokoládová Abbasová?

Cestovatelky Jitka Čvančarová a Lejla Abbasová.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

České celebrity se často vydávají na daleké exotické cesty. Představujeme vám pět známých a půvabných krásek z našeho šoubyznysu, které si klidně troufnou zaletět do divokých a nebezpečných končin.

Jitka Čvančarová Herečka cestování zbožňuje a před několika lety si splnila sen - procestovala Čínu, Nepál a Tibet. V rámci společnosti UNICEF se vydala do jedné z nejchudších zemí afrického Mali, kde se snažila podpořit projekt na vymýcení mateřského a novorozeneckého tetanu.

Lejla Abbasová: Moderátorka je dcerou Súdánce a Češky a k Africe má blízko. Už několik let pravidelně cestuje do Mali, kde se se snaží pomáhat své nadaci. Zvláštností je, že Lejla kdysi prozradila, že cestuje bez jakéhokoliv očkování a ještě nikdy se žádnou nemocí nenakazila.

Andrea Kerestešová: Herečka procestovala snad už celý svět. Některé cesty jsou pracovní, jiné si užívá soukromě se svou kamarádkou z dětství. První její velká cesta byla do Číny a pak už následoval Nepál, Indie, Afrika, Střední Amerika, Thajsko nebo Filipíny.

Dorota Nvotová: Dcera herečky Anny Šiškové je proslulá batůžkářka, která miluje dobrodružství. S batohem na zádech projela celý svět a nejvíc si zamilovala Nepál, kde byla už několikrát.

Jana Paulová: Herečka casto cestuje sama a stejně jako Nvotová si zamilovla Nepál. Oblíbila si ale i Mexiko, Ameriku, Indii a vloni objevila Afriku, kam odjela s manželem Milanem.

Související články

Další články