Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

5 nejpůvabnějších českých olympioniček: Tyhle krásky bojují v Tokiu

LOH 2021 Tokio: TOP 5 nejpůvabnějších českých olympioniček
Zdroj: Se svolením Barbory Seemanové/Kláry Spilkové/Terezy Neumannové
+ Dalších 6 fotografií
Tokio 2020

Olympijské hry v Tokiu jsou v plném proudu. Redakce eXtra.cz už čtenářům přinesla největší medailové naděje, tentokrát se ale zaměřila na nejkrásnější české reprezentantky. Podívejte se, kdo oslní nejen výkony, ale i svým půvabem.

Klára Spilková

Nejlepší českou golfistkou je teprve šestadvacetiletá Klára Spilková. Do profesionálního golfu vstupovala v šestnácti letech jako nejmladší hráčka v historii Ladies European Tour. Pro Spilkovou není olympiáda ničím novým, reprezentovala Českou republiku už v Riu před pěti lety. Tehdy obsadila celkově 48. místo. V Tokiu bude jistě chtít svůj předchozí výsledek vylepšit.

Barbora Seemanová

Ačkoli je plavkyni Barboře Seemanové teprve 21 let, už se jí podařilo dostat do širšího sportovního povědomí. A rozhodně za to nemůže pouze její nepopíratelná krása, ale také obrovský talent a vůle vítězit. Seemanová se totiž začala etablovat mezi elitu už v pouhých šestnácti letech. Do Tokia letí jako česká rekordmanka a především čerstvá evropská šampionka na 200 metrů kraul. Velká očekávání jsou na místě.

Anna Kellnerová

Parkourová jezdkyně Anna Kellnerová (24) rozhodně není známá jen díky jménu svého nedávno zesnulého otce Petra Kellnera, ale také pro své výkony v sedle. Půvabná závodnice je dvojnásobnou mistryní České republiky v parkurovém skákání v kategorii juniorů a dvojnásobnou mistryní ČR v kategorii mladých jezdců. Mezi světovou elitou to ale není žádný med, nicméně má k dispozici špičkového koně Catch Me If You Can, za kterého Kellner zaplatil v přepočtu zhruba čtvrt miliardy korun.

Tereza Neumanová

Závodní cyklistka Tereza Neumanová odzbrojí svým krásným úsměvem většinu fanoušků ještě předtím, než sedne na kolo. Jakmile ale šlápne do pedálů, je nepolapitelná. Ne nadarmo je také dvojnásobnou mistryní České republiky v silniční cyklistice. Původně se přitom dvaadvacetiletá rodačka z Třebíče věnovala lyžování.

Kateřina Siniaková

Půvabné tenistce Kateřině Siniakové (25) nevychází singlová kariéra úplně podle představ a pravděpodobně od sebe čeká trochu víc. Sama ví, že to má v sobě, ostatně to ukázala, když letos porazila legendární Serenu Williamsovou. V deblu je to ale jiná káva a po boku Barbory Krejčíkové patří ke světové elitě. Letos společně vyhrály Roland Garros a v Tokiu se od obou tenistek nečeká nic menšího, než rovnou zlato. Už jen potvrdit skvělou formu...

Více o LOH 2021 Tokio ➔

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy