To, že to s herci není vždy lehké, to asi nikoho ani nepřekvapí, ale tahle pětice je noční můrou filmařů a bojí se je obsazovat do rolí, protože nikdy neví, co je čeká, jakou budou mít náladu. Není to s nimi prý vůbec jednoduché. Představme si 5 herců, se kterými je těžká domluva.

1. Jiří Macháček (46)

Zdá se to být velký pohodář, který je pro každou srandu. Jenže čím větší byla sláva, tím větší prý byly i jeho požadavky. Stala se z něj hvězdička první velikosti a měl manýry, za které by se nestyděli hollywoodští umělci. Je to škoda, protože od dob Samotářů si svým humorem získal tisíce fanoušků, kteří ale nevědí, že z něj filmaři občas prý rostou.

2. Jiří Langmajer (49)

Byly doby, kdy to s hercem nebylo k vydržení. Byl děsně náladový, často převládala špatná nálada, za kterou to schytali všichni v okolí. Ještě ho měly sužovat deprese, takže nikdo nikdy nevěděl, jestli s ním vůbec bude nějaká řeč. Ale poslední dobou, kdy chodí s Adélou Gondíkovou, se uklidnil a naštěstí se usmívá na všechny strany.

3. Oldřich Kaiser (61)

Geniální herec je sice přátelského ražení, ale někdy až moc, a to hlavně v hospodě, pro kterou měl obrovskou slabost. Kvůli tomu na něj nebylo vůbec spolehnutí, protože tam dokázal prosedět i část natáčení a pak nebyl schopen už žádné práce. O jeho nezodpovědnosti by se daly psát kroniky. Snad konečně nad démonem alkoholu zvítězí.

4. Roman Skamene (61)

Ten podobně jako jeho kolega Olda Kaiser propadl alkoholu, a to byl začátek jeho konce. Věčně chodil opilý nebo nepřišel vůbec, zapomínal texty, zodpovědnost mu nic neříkala. Rychle se to rozneslo a práce rychlostí světla ubývala. Teď se snaží dostat zpět na vrchol, ale už moc příležitostí nedostává.

5. Martin Písařík (36)

Myslíte si, že tento milovník žen musí být absolutní pohodář? K ženám určitě ano, pro ty má velkou slabost, ale s přibývající slávou začal mít manýry jako ty největší hvězdy. Popularita mu vlezla do hlavy a choval se jak primadona. Jenže teď, když má dítě, tak si uvědomil, že musí být pokornější ke každé nabídce a k práci, aby uživil rodinu.