Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

5 nejlepších animovaných filmů na Netflixu: Tyhle zkrátka musíte vidět

Desítky těžkých levelů a stamiliony oddaných fanoušků. Angry Birds budou marketingový hit!
Zdroj: Profimedia.cz
animáky

Jsou filmy, na které by se dalo dívat pořád dokola. Patří mezi ně i animované snímky, které zabaví nejen naše nejmenší ratolesti, ale i dospěláky. Řada povedených animáků je přitom ke zhlédnutí na Netflixu.

Používáte streamovací službu Netflix a rádi byste se s dětmi podívali na nějaký skvělý animovaný film? Netflix ukrývá spoustu kreslených pokladů a my vám dáme tipy na ty nejlepší z nich. Tady jsou.

Angry Birds ve filmu

Populární Angry Birds se v roce 2016 poprvé dostali z mobilních telefonů a tabletů také na plátna kinosálů. Společně žijí na ostrově, kde se zdá, že je všechno v naprostém pořádku. Jenže co takoví Ruďák, Žluťas a Bombas? Ti se cítí tak trochu nepotřební. Jenže pak se na ostrov dostanou zelená prasata a jejich chvíle právě přichází.

Za plotem

Mýval RJ má velkolepý plán. Ukradne jídlo medvědovi a bude si žít jako v bavlnce. Jenže medvěd jej přistihne a RJ o všechno ukradené jídlo přijde. Co teď? Medvěd chce všechno jídlo vrátit, a tak se mýval vydává do akce. Pomůžou mu i jeho noví zvířecí kamarádi, ale RJ je tak trochu tahá za nos. Vyvázne z toho živý a zdravý?

Hotel Transylvánie

Legendárního Draculu každý zná a není jej třeba nijak dlouze představovat. Je ale opravdu tak děsivý, jak se o něm povídá? Mnohá jeho tajemství odhalí populární snímek Hotel Transylvánie který se dočkal i dvou pokračování. Děti díky nim zjistí, že nic není tak strašidelné, jak se na první pohled může zdát.

Já, padouch

Na světě žije spousta padouchů. Tím nejděsivějším z nich je ale jistý Gru, jehož nikdo a nic nezastaví. Taky je ale neskutečně zábavný a žije ve společnosti žlutých mimoňů. I s jejich pomocí chce Gru spáchat ten největší zločin a touží ukrást Měsíc. Jenže vše nejde tak snadno, jak si naplánoval.

Madagaskar

Melman, Gloria, Marty, Alex... Kdo by je neznal?! Zvířecí kamarádi se dostali ze zoo zpátky do divočiny a zažívají opravdová dobrodružství. Prožijte je společně s nimi, ale taky s tučňáky či králem Jelimánem. Na Netflixu najdete druhý i třetí díl.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy