Jako modelky by měly mít samozřejmě dokonalé postavy a krásně tvarovanou prdelku. Jenže nikoliv tomu tak vždy je a někdy si člověk říká, co všechno na to módní molo pustí. Ale na rozkydlé zadky kašleme. Jen se pokochejte ženami, které se pyšní výstavními zadnicemi.

1. Andrea Verešová (35) Ta mezi nejlepšími samozřejmě nemůže chybět. Není snad dne, kdy by se na Instagramu nechlubila svou sexy postavou. A není se čemu divit, protože ani dvě děti se na ní nepodepsaly, ani to, že jí táhne na čtyřicet. Prostě zadek může ještě dlouho ukázat.

2. Monika Leová Moderátorka zpráv na Primě už se za modelku moc nepovažuje. Dokonce o sobě prohlašovala, že dost přibrala a cítila by se mezi ostatními kráskami nesvá. Jenže nechápeme, kde ten komplex bere. Nedávno se totiž vyfotila na dovolené v Austrálii a hezky zezadu. Ten pohled byl přímo pro bohy. Jestli ona přibrala, tak my jsme letadlo.

3. Taťána Kuchařová (28) Bývalá Miss World si užívá dovolenou po boku svého přítele Ondřeje Brzobohatého. Ten se stále nemůže své lásky nabažit a fotí ji ze všech stran. Ale zezadu se mu to vážně povedlo. I když modelka stále hapruje, co se váhy tyče, tak teď má dobré období a může se ukazovat ze všech světových stran.

4. Simona Krainová (42) Ta by si mohla podat ruku s Andreou Verešovou. Obě mají za sebou dva porody, ale to jim nebrání, aby své fandy zásobovaly fotkami své postavy. Ani Síma nezůstala pozadu a teď se vyfotila na dovolené v Dubaji. Samozřejmě co jiného než zadek, na který už musí tvrdě dřít ve fitku.

5. Karolína Kurková (31) Topmodelka českého původu sice žije v New Yorku, ale u nás ji obdivují tisíce lidí. A ty nenechal chladnými její vyšpulený zadeček s andělskými křídly. Sice nedávno porodila druhého syna, její postavě to neuškodilo, ba naopak. Mateřství Karolíně dodává ještě větší rajcovnost. Prdelku má jak dva kmínky.

Okoukněte hvězdné pozadí v naší fotogalerii a posuďte, jestli jsme vybrali správně. Dále pro vás budeme sledovat, jak se celebrity odhalují na sociálních sítích, exhibicionismus jim jde totiž sakra skvěle