Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

5 nejkrásnějších párů z Ordinace: Těmto dvojicím to spolu nejvíc sluší!

Nejkrásnější páry Ordinace v růžové zahradě!
+ Dalších 62 fotografií
Vedle Ulice nejpopulárnější český seriál Ordinace v růžové zahradě se už za týden vrací po letní pauze na obrazovky. Čekání si můžete zkrátit ve společnosti nejkrásnějších párů, které se kdy v Ordinaci objevily!

Neuvěřitelných třináct let běží na televizních obrazovkách seriál Ordinace v růžové zahradě. Za tu dobu se v něm odehrálo tolik románků, že se to snad ani nedá spočítat. Vybrali jsme pět nejkrásnějších.

1. Čestmír a Magda Mázlovi

Snad prokeltý vdovec Česmír Mázl prožíval největší životní štěstí právě s Magdou. Měli spolu malého syna Mikuláše. Magda bohužel Čestmírovi zemřela, prohrála boj se zákeřnou nemocí. Potom se primář gynekologie dlouho potácel v depresích, které léčil alkoholem a rychlým střídáním sexuálních partnerek. Tomu naštěstí odzvonilo a Mázl teď znovu prožívá velkou lásku s Alenkou, kterou si na konci minulé řady vzal. Přesto Magda byla výjimečná a jen jedna.

2. Běla a Eduard Valšíkovi

Láska mezi Bělou a tehdy docentem, dnes už profesorem Eduardem Valšíkem se vyvíjela pozvolna. Jejich manželství poznamenalo několik nepříjemných turbulencí, třeba poměr Valšíkové s ředitelem nemocnice Viktorem Hoffmanem i Eduardovo zahýbání s mladou studentkou. A tak se rozvedli, aby se po letech dali zase dohromady.

3. Petr a Andrea Hanákovi

Doktor Hanák se do doktorky Blechové bezhlavě zamiloval, ještě když byl ženatý se zdravotní sestřičkou Gábinou. Jejich manželství už ale delší dobu neklapalo, a tak Hanák skončil s Andreou. Ta mu bohužel v minulé sezoně zemřela. Nebyl by to ale Hanák, kdyby ho v brzké době nečekalo další milostné vzplanutí.

4. Marika Lukáčová a Ota Kovář

Kovář kvůli temperamentní Marice ze Slovenska odkopl sestřičku Kateřinu, které slíbil, že s ní bude vychovávat dítě lapiducha Jirky. To ale nečekal, že když s ním Marika otěhotní, půjde za jeho zády na potrat. Nechtěla si překazit nadějnou kariéru dítětem. A tak jejich románek skončil na smetišti dějin. Po roce na stáži v Plzni se teď ale Marika vrací do Kamenice, tak uvidíme, zda se Ota znovu nenechá zlákaz jejím kouzlem.

5. Bibi Mrázková a Marek Doležal

Měla se vdávat za Eduarda Valšíka, jenže ten objevil životní lásku ve své exmanželce Běle. Bibi se dlouhou dobu utápěla ve smutku. Pak potkala Marka a pro jeho sukničkářství ho nemohla dlouhou dobu vystát. Slovo ale dalo slovo a ti dva skončili spolu. Další velké rozčarování v životě věčné idealistky Bibi nastalo, když zjistila, že má Marek na Ukrajině manželku, která se zčistajasna zjevila v Kamenici. Bolavé srdíčko léčila vztahem s neodbytným doktorem Vojtou, nakonec si ho i vzala. Pouto k Markovi ale nešlo přetrhnout ani sňatkem. Rozvod s Vojtou je na spadnutí a Markova žena Inna je na prášky.

Mohlo by vás zajímat

Další články