Druhá řada primáckého seriálu Cesty domů nedávno oslavila už dvoustý díl. Podívejte se, jak to pětici seriálových hereček na večírku seklo.

  1. Petra Horváthová (27) hraje postavu Vendy Bernátové. Zlomila ji smrt matky (kterou hrála Jitka Smutná) a způsob, jakým odešla, jí v citovém životě vytváří další vážnou překážku. Může mít za manžela syna vraha svojí mámy?
  2. Kamila Špráchalová (41) vystupuje v Cestách domů jako Kateřina Bernátová. Její postava nestrpí u nikoho postranní uličky ani doma, ani kdekoliv jinde.
  3. Markéta Hrubešová (41) alias Mariana Čermáková majetnicky miluje svou matku Simonu a obdivuje ji. Místo toho, aby dala dohromady rodinu, žárlí na svoji sestru Valerii.
  4. Veronika Freimanová (57) hraje v seriálu postavu JUDr. Simony Kenigrové. Je soudkyně, hlava rodiny. Ostrá, živá, se smyslem pro humor, její slovo platí.
  5. Iva Kubelková (36) představuje v Cestách domů MUDr. Alici Dvořákovou. Svým přístupem k práci přiváděla kolegy na kardiu k šílenství. Stačilo, aby se zamilovala a její partner vážně onemocněl. Po této zkušenosti se z ní stala citlivá lékařka, která už nemyslí jen na sebe a ochotně pomůže.