Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

5 nejkrásnějších hereček, které v roce 2018 porodily: Tohle nejsou žádné umaštěné maminy!

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
baby boom
V roce 2018 se s maminkami a obzvlášť s prvorodičkami doslova roztrhl pytel. Plno krásných hereček porodilo a svými ratolestmi se chlubí na sociálních sítích. Podívejme se na pět nejkrásnějších hereček, které porodily a rozhodně je nemůžeme považovat za typické umaštěné maminy od plotny!

Rok 2018 je bezpochyby tím nejplodnějším za hodně dlouhou dobu. Spousta mladých a krásných hereček otěhotněla a většina z nich se chystala na svůj první porod. Velkým překvapením bylo, když na začátku září porodila oblíbená herečka Aneta Krejčíková

Ta se snažila příchod svého rozkošného potomka tajit do poslední chvíle. Nakonec ale naší redakci potvrdila narození svého prvního potomka, syna Bena. Anetu všichni zbožňují hlavně díky seriálu Ulice, kde hraje rozkošnou rajdu Gábinu Pumrovou.

Samotná Aneta se několikrát nechala slyšet, že těhotenství rozhodně nějak šíleně neprožívá a hysterická matka z ní nebude. Během těhotenství i po něm vypadala herečka naprosto báječně, a proto sem právem patří.

Další herečka, která přivedla na svět své první dítě je Kristýna Leichtová Na konci srpna se jí narodila krásná dcera Dorotka, kterou má s režisérem Vojtěchem Štěpánkem. Leichtová zpočátku nechtěla prozradit jméno ani pohlaví miminka, ale babička mrněte tajemství omylem nakonec prozradila.

Mezi další půvabné herečky, které porodily v tomto roce patří éterická Míša Tomešová, která si tedy pořádně naložila a momentálně se stará o dvě malé děti, Marie Doležalová, která vede osvětu ohledně kojení na veřejnosti a Jitka Čvančarová (40), která má zkušenosti s malým dítětem už ze svého prvního těhotenství.

Související články

Další články