Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 nejkrásnějších dcer slavných otců: Kdo zdědil jejich krásu i úspěch?

Tyhle holky to s geny fakt vyhrály!
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Další 4 fotografie
Jsou krásné, úspěšné a záda jim hlídá slavný taťka. K některým potomkům se hvězdy na začátku moc neměly, ale nakonec si k nim cestu našly. Jejich dcery jdou většinou v jejich stopách a snaží se také prorazit. Jak se jim to daří?

1. Liv Tyler (38)

Když rocker Steven Tyler uviděl éterickou Bebe Buell, tak se nemohl udržet. Hlavně tedy neudržel svůj poklopec a krásná dcera Liv byla na světě. Maminka dceři dlouhou dobu identitu otce tajila a všem tvrdila, že tátou byl její tehdejší přítel. Ale podoba už v devíti letech udělala své a Steven poznal, že dcera je jeho.

Dnes je Liv sama trojnásobnou matkou a úspěšnou herečkou.

2. Paulina Gretzky (27)

Tahle blonďatá kráska se umístila na 59. místě nejvíc sexy Američanek a je nejstarším dítětem dítětem legendárního hokejisty Wayna Gretzkyho. Vykašlala se na univerzitu a vrhla se na modeling, moderování, zpěv… Prostě udělala všechno pro to, aby prorazila ve světě šoubyznysu. Docela se jí to daří a stihla u toho i porodit syna. Jejím partnerem je golfista Dustin Johnson, který měl v minulosti problémy s drogami.

3. Ivanka Trump

Je snad zázrak, že taková milá blondýnka má společné geny s tak ošklivou osobností, jako je Donald Trump. Věnovala se modelingu, nyní ale vede svoje impérium Ivanka Trump Fine Jewelry, vyrábějící šperky, kabelky a další doplňky. U toho stíhá rodit jako na běžícím páse a nedávno přivítala na světě třetího potomka.

4. Georgia May Jagger

Obří čelist po svém otci Mickovi naštěstí nezdědila! Dcera rockera se živí jako modelka a objevila se na několika titulních stranách módních magazínů.

5. Lily Atkinson

Dcera Mr. Beana sice umí dělat stejné ksichtíky jako její táta, ale jinak jí to sekne! Lily se pokouší prorazit hlavně jako zpěvačka, ale Instagram má narvaný fotkami, kde dělá vtipné obličeje. Je vidět, že tady se talentu podařilo zdědit dostatek. Jinak se Lily musí vyrovnávat s rozchodem svých rodičů. Rowan opustil po letech její matku a našel si mladší náhradu, se kterou momentálně bydlí na venkově.

Související články

Další články