Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 nejkrásnějších celebrit na Miss: Odzbrojující výstřihy, dravý elegán a sexy nožky!

+ Dalších 28 fotografií
Minulý týden ve čtvrtek se v Brně uskutečnil galavečer Miss Czech Republic. Nakonec zvítězila nádherná Denisa Spergerová, které je osmnáct let a je nezadaná. Slavnostní večer si nenechaly ujít ani mnohé české celebrity. Kdo zazářil víc než ostatní?

Miss Czech Republic zná pro rok 2019 svoji vítězku. Stala se jí nádherná Denisa Spergerová, která byla po vyhlášení sice velmi nervózní, ale není se čemu divit. Tolik pozornosti najednou vůbec nečekala.

Soutěž krásy si nenechala ujít ani spousta českých celebrit. Na galavečer se opravdu všichni vyfikli, ale nejvíce zářila loňská vítězka Kateřina Kasanová (20), která předvedla nádherné šaty a pořádně hluboký dekolt. Vynesla psaníčko za 60 tisíc a šperky v hodnotě 150 tisíc.

Elegánem večera se stal moderátor David Gránský, který se na galavečeru pyšnil svojí snoubenkou. Nepřehlédnutelná byla také ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (29). Kromě dlouhých červených šatů s pořádným rozparkem Taťána vynesla náramek s diamanty za milion korun a psaníčko za 60 tisíc.

Nádherné róby předvedly také Hana Reinders Mašlíková a Tereza Mátlová, která předvedla hříšný rozparek a vypadala jako bohyně. Komu to podle vás nejvíce seklo?

Redaktorku a kameramana oblékli: Poner a Suitsup.cz / Styling: Sam Dolce

Make-up: Andrea Knapová Makeup Artist

Hairstyling: Magic Hair

Související články

Další články