Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

5 nejkrásnějších bříšek českého šoubyznysu. Kdo to na nás vystrkuje pupíček?

Vystrčit pupíček je módní.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
+ Další fotografie
Někdo je horňák a někdo dolňák. Ale jedno mají společné, většině se líbí krásný a plochý pupík. Které naše holky ze šoubyznysu se můžou pyšnit tím nejvíc sexy bříškem?

Ploché bříško, to dá každému zabrat. Své by o tom mohly vyprávět i krásky, které vlastně tělo živí. Ať jde o herectví, zpěv či modeling, vždy musíte nějak reprezentovat. Která z našich celebritek si na pupíku dost zakládá? Zde vám přinášíme 5 opravdu přitažlivých bříšek.

1. Tereza Voříšková (26)

I když se herečka snaží tvářit, že jí na vzhledu zas tolik nezáleží, tak se nenechejte obelhat. Moc dobře ví, že image dělá půlku kariéry, tak se snaží o sebe starat. Drobná Terka, která má skvěle našlápnutou kariéru, si může dovolit přijít do společnosti s odhaleným pupíkem. Nejenže to vypadá sexy, i když to byl vlastně decentní top, ale trochu odhalené kůže na břiše udělalo své. Má prostě co ukazovat. Více se o Tereze dočtete ZDE.

2. Zuzana Jandová (28)

I když se Miss ČR straní veřejnosti, tak rozhodně patří do naší pětice. Je škoda, že už nepředvádí plavky či prádlo, protože její dokonalá postava bez špetky tuku je k nakousnutí. Zuzka se snaží jíst zdravěji, aby se jí nedělala na břiše pneumatika, a rozhodně se jí vyplácí se nepřejídat a trochu se hýbat. Můžeme jen závidět. Více se o Zuzce dočtete ZDE.

3. Hana Mašlíková (33)

Silikonová modelka na své postavě tvrdě dře. Proto se není čemu divit, že se jejím osudovým mužem stal osobní trenér André Reinders. S partnerem neustále cvičí a Hance už se začíná dělat pekáč buchet. Neměla by to už ale tolik přehánět, přeci jen málokdo má rád mužatky se svaly. Takhle to břicho vypadá luxusně. Více se o Hance dočtete ZDE.

4. Martina Pártlová (36)

Zpěvačka se úplně zbláznila do posilování. Několikrát týdně chodí do fitka se svým kamarádem Karlem Frýdem a opravdu maká. Cvičícími videi plní i svůj Facebook a motivuje tím i další holky, aby se nevzdávaly ve snu mít postavu, jakou si vždy přály. Na Martině je opravdu vidět rozdíl, a když si dá něco nezdravého, tak to prostě vycvičí. Více se o Martině dočtete ZDE.

5. Dara Rolins (42)

Blonďatá sexbomba rozhodně patří mezi celebrity s nejvymakanějším břichem. Za své „bochánky“ se rozhodně nestydí a ráda se předvádí, jak na sobě zapracovala. Ještě aby nebyl vidět výsledek, když s přítelem Rytmusem cvičí každý den a dodržují přísný jídelníček raw stravy. Ale klobouk dolů, že ve svém věku vypadá postavou na dvacet. Více se o Daře dočtete ZDE.

Související články

Další články