Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 nejhubenějších celebrit: Kostlivec Šmajda, anorektická Bučková a další

Tihle dva by mohli směle jít za kostry na Halloween a ani by si nemuseli
půjčovat převlek.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Kdo z českých celebrit je přirozeně štíhlý a kdo podlehl módnímu diktátu a obětoval zdraví proto, aby vypadal jako chodící kostra?

1. Miro Šmajda (26)

Zpěvák už před lety podlehl trendu zdravé výživy. Stal se z něj vitarián a nepozře nic, co je mrtvé. Zakázána jsou vejce, maso, mléko, dokonce i tepelně upravená zelenina nebo ovoce. Šmajda je sice hubený, ale aby neztratil svalovou hmotu, pravidelně své tělo mučí v posilovně.

2. Eliška Bučková (24)

Modelka si před časem myslela, že čím víc zhubne, tím víc práce dostane. Jenže z Elišky se časem stala chodící kostra a trvalo pěkně dlouho, než si uvědomila, že trpí anorexií. Teď se prý už dala dohromady, poctivě jí a cvičí.

3. Tereza Chlebovská (21)

Misska byla vždycky hubená, ale v poslední době si o její extrémní štíhlosti šuškají i vrabci na střeše. Snad jde jen o chvilkovou záležitost a modelka začne brzy zase pořádně jíst, aby nedopadla jako některé její kolegyně.

4. Ivana Jirešová (36)

Herečka měla odjakživa velmi štíhlou postavu. Když však musela řešit problémy s otcem své dcery, ještě zhubla a od té doby je stále velmi hubená. Pravidelně cvičí pilates a jógu, takže její tělo je pevné.

5. Ondřej Ruml (32)

Zpěvák byl hubený odjakživa a už ve škole se mu prý děti posmívaly kvůli postavě. Ondra má rychlý metabolismus a navíc měří přes 180 centimetrů, takže přibrat je pro něj velké úsilí.

Související články

Další články