Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

5 nejerotičtějších filmových scén, II. část: Jak vypadaly záběry hereček, které před kamerou ukázaly nahá těla?

Zdroj: reprofoto jirkazz.gzk.cz
+ Další fotografie

V dalším díle nejerotičtějších filmových scén vám představíme další pětici půvabných českých hereček, které se musely svléknout před kamerou.

Kateřina Hrachovcová (teď už několik let Herčíková, ale její první příjmení je stále používanější) se asi nejvíc odhalila ve snímku Ententýky režiséra Jana Pechy. Během několika záběrů divákům poskytla pohled na své perfektně vypracované tělo a aniž by cokoliv víc ukázala, nechala rozehrát jejich fantazii.

Lucie Benešová si jako devatenáctiletá holka střihla roli ve filmu Chained Heat II, ve kterém běsní známé lesbické duo Brigitte Nielsen a Jana Švandová. Snímek režíroval Lloyd A. Simandl a mladičké Lucii to tam velmi slušelo.

Tatiana Pauhofová je jedna z nejpůvabnějších slovenských hereček. Její tělo mohli obdivovat například ti, co si nenechali ujít snímek z roku 2005 Kousek nebe režiséra Petra Nikolaeva.

Linda Rybová se objevila svlečená ve filmu Tmavomodrý svět (rok 2001) režiséra Jana Svěráka. Jejím hereckým partnerem byl tehdy Ondřej Vetchý.

Půvabná seriálová herečka Kristýna Leichtová ukázala svůj přírodní hrudník v komedii Účastníci zájezdu, kterou režíroval Jiří Vejdělek.

Související články

Další články