Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 nejdrsnějších věcí o Vlaďce Erbové: Tohle prozradil Řepka v pořadu EXTRA FOCUS

+ Dalších 18 fotografií
Nový bulvární magazín Extra Focus, na který jste se tolik těšili, má úspěšnou premiéru za sebou... Kateřina Kristelová (38) coby moderátorka vyzpovídala svého prvního hosta, kterým byl její partner Tomáš Řepka (44). Dialog se vedl zejména o bývalém manželství slavného fotbalového bouřliváka s Vlaďkou Bahenskou Řepkovou. A rozhovor to byl hodně ostrý...

Slavný fotbalista o svém soukromí neprozradil vše, až teď se zcela otevřel a pustil do světa svůj názor na bývalé manželství, z něhož odešel oškubaný jako slepice a navíc svádí soudní válku, aby mohl vídat svého syna Markuse. Co všechno řekl o své exmanželce Tohle je 5 jeho nejdrsnějších výroků:

"Zaráží mě jedna věc, že člověk, který piluje nehty v Brně a je nejvíce promiskuitní v téhle zemi snad, troufnu si říct, se spojí s bulvárníma novinářema, a to je pro mě obrovský zklamání," říká Řepka na adresu Erbové. Ovšem záhy pokračuje o tom, jak se jeho exmanželka stala slavnou: "Díky mému jménu je nejslavnější manikérkou v Český republice."

Řepka popisuje i Erbové osobu a její dovednosti. "Manipulace, intriky, zacházení úplně do extrémních situací," míní Řepka a dál dodává: "Znám tu její pózu. Nejvíce milující a starostlivá matka. Jak má velké srdce pro všechny. Ale opak je pravdou," vyjmenovává Řepka s tím, že o Erbové mluví jako o "jajáčkovi" - tedy člověku, který myslí jen na sebe a svůj vlastní prospěch.

Poslední ranou vyslanou směrem k Erbové je, když začne Řepka mluvit o tom, že Erbová se neumí postarat o své děti. "Žil jsem s ní a zažíval jsem to každý den. Já ty děti vychovával. Viz Markus, to byla každodenní povinnost, když ona nebyla doma. Já jsem viděl toho kluka udělat první krok, já jsem viděl jeho první zub, já ho naučil na nočník a jsou to věci, u kterých by měla být ta máma a ona tam nebyla," popisuje Řepka, když se ho Kristelová ptá, kde Erbová byla... "Rádoby pracovala a lítala po po těch ženatých a těch dalších lidech. A pak ze sebe dělala chudinku."

První díl pořadu Extra Focus je hodně výživný. Co ještě Řepka o Erbové prozradil? Podívejte se na video...

Související články

Další články