Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

5 nejčastějších nočních můr: Co tyto sny znamenají a proč se vám zdají?

Špatné sny neboli noční můry jsou nepříjemná zkušenost. Ráno se probudíme nevyspalí a s obavami o svůj život. Co však tyto sny znamenají a proč se nám všem zdají?

Každému se určitě několikrát za život stalo, že v noci prožil tzv. noční můru. Čas, kdy během REM fáze – to je fáze, kdy se vám zdají sny – zažíváte doslova muka. A jakmile se probudíte, běhá vám mráz po zádech. Co však tyto ošklivé sny znamenají? Musejí nutně předznamenávat tragédii?

Pokud se vám zdají často, bylo by dobré se na chvíli zamyslet nad životem, který vedete. Možná vám pomohou následující řádky.

SMRT Ve snech se lidé často setkávají se smrtí. Umře vám blízký člověk, nebo dokonce zemřete ve snu vy. Ovšem smrt jako taková nemusí vždy znamenat předzvěst něčeho špatného. Ba naopak! Pokud ve svém životě zažíváte stres či nějaké trauma, mohlo by to být ukazatelem, abyste přeměnili hodnoty svého života, udělali nějakou změnu. Dává vám to znamení, že vaše vědomí je na nový začátek připraveno.

PADÁNÍ Tento výklad snu je poněkud znepokojující. Můžete padat ze skály, či jen v nějakém prázdném prostoru, kde jsou holé zdi. Způsobuje to převážně úzkost a strach. Zaměřte se tedy na svou životní situaci. Potřebujete mít všechno pod kontrolou? Máte z něčeho obavy? Může to být z práce, vztahu, i z vašeho zdraví. Možná by bylo dobré se trochu uvolnit a nechat život plynout tak, jak je. Nelpět na tvrzeních, které vám do života nepřinášejí radost. Zaměřte se na pozitivní aspekty života.

ZKAŽENÉ ZUBY Zuby jsou od pradávna symbolem zdraví. Sny o zkažených zubech nebo také o vypadávání zubů bývají velmi časté. A je to rozhodně nepříjemná zkušenost. Neznamená to však, že bychom měli navštívit zubaře, že vám bude vrtat zub. Problém je jinde než v zubech. Důležitost tohoto snu se snaží poukázat na vaši sílu. Pokud vám vypadávají zuby, jste pravděpodobně velmi oslabeni a vaše duše a životní energie stagnuje. Posilujte své sebevědomí a tyto ošklivé sny vám určitě vymizí ze života.

NAHOTA Pokud se ve snu svlékáte, či už nazí jste, rozhodně se cítíte zahanbeni. Určitě to každý z nás zná. Tento typ snu se může projevit na veřejnosti, nebo třeba i na otevřené toaletě, kdy jsme zcela nazí. A to je tedy pořádná ostuda! V tomto případě nahota poukazuje na vaši zranitelnost. Možná byste si některé ze svých emocí měli nechat jen pro sebe a neotevírat se lidem, kteří za to nestojí. Co myslíte?

POŽÁR Jestliže ve snu vidíte požár nebo nějakou jinou katastrofu, jste silná osobnost! Podvědomí vám tímto snem chce projevit, že máte dostatek energie a jste připraveni. Pokud vás tedy čeká nějaké životní rozhodnutí, zkouška nebo něco podobného, nebojte se! Máte dostatek sil, abyste veškeré překážky bravurně překonali. Tak směle do toho.

Mohlo by vás zajímat

Další články